Yyokhama sulgemine ettevõttele Wynn Resorts Limited


Ameerika kasiinooperaator Wynn Resorts Limited on väidetavalt sulgenud oma kontori Jaapani linnas Yokohamas osana oma koronaviiruse pandeemia põhjustatud ülemaailmsete toimingute jätkuvast ümberhindamisest.

Inside Asian Gaming esmaspäevase raporti kohaselt asutas Las Vegase peakontoriga ettevõte eelmise aasta lõpus oma tütarettevõtte Wynn Resorts Development Japan, et aidata tal kaitsta Jaapani tulevat integreeritud kasiinokeskuse kuurortlitsentside kolmikut. Allikas täpsustas, et ettevõte oli algselt huvitatud hasartmängusõbraliku rajatise toomisest Osaka linna, kuid nihutas hiljem oma tähelepanu kogukonnale Kanto piirkonnas, kus asuvad Tokyo ja Yokohama hiiglaslikud metropolid.

Stimuleeriv skeem:

Wynn Resorts Limited vastutab Ameerika Ühendriikide Nevada ja Massachusettsi osariikide suurte kasiinokuurortide eest ning omab ka enamusosalust Macau Wynn Palace Cotai ja Wynn Macau kinnisvara taga asuvas operaatoris, Wynn Macau Limited. Allikas selgitas, et väidetavalt oli ettevõte eriti huvitatud plaanist tuua sarnase suurusega rajatis koos mitme hotelli, näituserajatiste ja jaeelementidega 116-aakrine maatükk rannaäärsest maast asub Yokohama Yamashita pargi lähedal.

Ettenägematu väljumine:

Siiski teatati, et Wynn Resorts Lisaks on Limited veetnud suurema osa viimasest kahest aastast sadenemise juhtimine seotud piinav ja ootamatu lahkumine selle asutaja ning endise esimehe ja tegevjuhi Steve Wynn. Väidetavalt on selline tähelepanu hajutamine takistanud Nevada ettevõtet täielikult integreerida jõupingutused integreeritud kasiinokuurorti Jaapanisse toomiseks ning jätnud selle seejärel konkurentidest, nagu näiteks Las Vegase liivad on registreeritud, MGM Resorts International ja Melco kuurordid ja meelelahutus Limited.

Häiriv ennustus:

Ehkki Wynn on väidetavalt rõhutanud, et Yokohama kontori sulgemisega ta ei “lahku Jaapanist”, teatas Inside Asian Gaming, et arvukad tööstusesisesed isikud usuvad, et ettevõte võiks nüüd oma unistuse ajutiselt loobuda integreeritud kasiinokeskuse rajamine saareriigile, kuhu kuulub umbes 126 miljonit inimest.

Teadaolevalt loe Wynn Resorts Limited avaldust …

Oleme jätkuvalt huvitatud Jaapani turust ja seal integreeritud kasiinokeskuse arendus. Pandeemia on enneolematu negatiivne mõju puhkekeskuste integreeritud arengule ja sellised puhkeettevõtted nagu Wynn Resorts Limited kaaluvad, kuidas arendada oma tegevust pandeemiajärgse turuga vastavusse viimiseks. Pikas perspektiivis oleme endiselt huvitatud Jaapani integreeritud kasiinokeskuse turust ja jälgib olukorda tähelepanelikult. ”


macausteve wynnwynn macau limitedosakawynn resorts limitedyokohamaintegrated casino resortyamashita parkwynn resorts development japancoronavirus



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga