Yokohama avaldab kasiinode rakenduspoliitika suunised


Jaapani hiiglasliku Yokohama linna ametnikud on avaldanud oma ambitsioonika kampaania rakenduspoliitika, et võita üks riigi tulevastest integreeritud kasiinokeskuste litsentside kolmikust.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt loodab umbes 3,7 miljoni inimese Honshu linnastus tuua Las Vegase stiilis rajatise koos kasiino ja paljude hotellide, näituserajatiste ja jaemüügielementidega 116 aakri suurusele rannaäärsele maatükile. Yamashita park. Allikas täpsustas siiski, et linn peab kõigepealt valima selle väljamõeldud hasartmängusõbraliku arenduse korraldamiseks välisettevõtte, enne kui ta esitab oma täidetud litsentsitaotluse föderaalsete valijate komisjonile enne 2022. aasta aprilli tähtaega.

Teine tork:

Jokohama teatas, et käivitas ettepanekutaotluse (RFP) etapp sellest litsentsimisprotsessist 2019. aasta detsembris ja seejärel saadud konkreetsete operaatorite rakendused seitsmest kandidaadist Galaxy Entertainment Group Limited, Melco Resorts and Entertainment Limited, Genting Singapore Limited, Sega Sammy Holdings Incorporated, Wynn Resorts Limited, Las Vegas Sands Corporation ja Jaapani firma Shotoku korporatsioon. Hiljem oli kogukond sunnitud seda ametlikku protsessi alates eelmise aasta oktoobrist uuesti juhtima, olles tunnistanud oma avakatset ei olnud koronaviiruse pandeemia ilmnemist arvesse võtnud.

Karm ajaskaala:

Jaapani suuruselt teine ​​linn Yokohama on nüüd väidetavalt kavatseb ta kasutada oma uues rakenduspoliitikas sätestatud konkreetseid suuniseid hinnata kõiki RFP piire, mis võivad tulla enne selle 17. mai muudetud tähtaega et saada parem võit ühe võistluse võitmisel kolm 40-aastast litsentsi ja avades oma kavandatud integreeritud kasiinokeskuse 2025. aasta lõpuks. Suurlinna loodab nüüd väidetavalt enne sügisperioodi algust oma kavandatud hasartmängusõbraliku arenduse jaoks välja valida eelistatud koostööpartner rida avalikke kuulamisi ja kogu projekti panemine linnavolikogu hääletusele 2022. aasta märtsi alguses.

Tõsised eripärad:

Yokohama rakenduspoliitika sisaldab väidetavalt nõuet, et potentsiaalsed operaatorid kujundada atraktiivne maastik oma kavandatud integreeritud kasiinokeskuse jaoks ja pühenduda sellisele poliitikale aitab aruka linna ja jätkusuutlike tänavate loomisel. Lisaks väidavad ametnikud väidetavalt, et kogukonna valitud partner nõustub rakendama mitmesuguseid rahvatervise, majanduse elavdamise, katastroofide ennetamise, infrastruktuuri arendamise ja turismi taaselustamise meetmeid. “linna taastamiseks“maksimeerides”majanduslikke ja sotsiaalseid mõjusidseotud sellise hasartmängusõbraliku rajatise debüüdiga.

Sobiv esteetika:

Lõpuks teatas Inside Asian Gaming, et Yokohama oma rakenduspoliitika sisaldab ühte veidi uudishimulikku direktiivi, mis kohustaks kõiki edukaid kandidaateelegantne interjöör“koos”puhas ja kõrgklassi tunne“tulevasse integreeritud kasiinokeskusesse, et seda teha”erakordsete kogemuste pakkuvate riietumisreeglitega täiskasvanute sotsiaalsete koosviibimiste koht

Teatavasti lugege Yokohama uue rakenduspoliitika eessõna …

„Koos Jaapani turismi vaatamisväärsuste edastamisega maailmale Yokohama saab väravaks Jaapanisse sissetulevatele külastajatele kogu maailmast kuna oleme nende maandumispunkt atraktiivsete turistide jaoks kogu Jaapanis. Selle projekti kaudu aitame kaasa Jaapani kasvustrateegiale, mille eesmärk on tuua 2030. aastal 60 miljonit väliskülastajat ja 14,5 miljardit dollarit välismaalaste tarbimist, aidates kaasa Jaapani jätkusuutlikule kasvule. “