Yggdrasili uusimas online-pesas valitseb kuningas Arthur


Tehke retk ajas tagasi Yggdrasili uusima online-mänguautomaadi Arthur’s Fortune abil, milles mängijad ühinevad legendaarse Suurbritannia juhi King Arthuri ja tema sõpruskonna liikmetega Knight of the Round Table.

Rootsi veebikasiino tarkvara pakkuja uus 5-rull, 3-realine, 20 palgaliini video pesas on mängijate jaoks palju funktsioone, näiteks metsik teisendus, hajutatud ja konverteeritud metsad, looduslikud väljamaksed, Merlini boonus ja lisakeerutused. Viimane neist käivitatakse siis, kui mängija maabub korraga kolm või enam Scatteri sümbolit, kusjuures sümbolite arv suureneb.

Kuningas olla tasub:

Lisaks 10-A kuninglikele hõlmavad keskaja teemaliste pealkirjade sümboleid ka vapper rüütel Sir Lancelot, kaunis Guinevere ja paar ümarlaua rüütleid ning Kuningas Arthur, kes muidugi väidab oma koha olevat kõige väärtuslikum tegelane, mille väärtus on viis, väärtusega 25 korda suurem.

Loss seotud:

Kuninglike rikkuste otsimisel veetakse mängijaid lossi siseruumides, kus rikkalik boonusvoor, õnneratas muudab juhusliku sümboli metsikuteks. See põhjustab potentsiaalselt hiiglaslikke võite, kui rullidele ilmnevad täiendavad hajumised, toimub rohkem transformatsioone.

Põhimängus olles Arthuri kuldfunktsioon saab aktiveerida igal ajal ja kui see juhtub, teisendatakse juhuslik sümbol vaid ühe keerutuse jaoks metsikuks. Esineb ka igal ajal Merlini boonus, kui muinasjutuline võlur premeerib muinasjutulisi aardeid otsivaid mängijaid kuni 1000 münti.

Yggdrasili vanemstrateeg, Jonas Strandman, ütles ametlikus pressiteates …

“Arthur’s Fortune veab mängijad kuninglike rikkuste otsimisel vaprate rüütlite ja õelsate võlurite aega. Mäng on pakitud paljudesse funktsioonidesse, et anda mängijatele mitmekesine ja põnev mängukogemus ning see on järjekordne põnev lisa Yggdrasili mänguautomaatide portfelli koos oma vanakooli tõestatud mehaanikud ja libe, moodne tunne.

„Tasuta keerutuste režiimis vajate suure võidu saamiseks vaid paari põlve ja pidage meeles, et kõik sümbolid võivad õnne korral metsikuks muutuda. Saate nautida võitu x10 000 või enam mis on päris vinge! Baasmäng pakub rikkalikku teekonda nii juhuslikult käivitatava Arthuri kullafunktsiooni kui ka 5. rullil oleva Merlini boonusorbiga. ”

Töö mängijaga auväärse tagasitulekuga (RTP) 96,2 protsenti, saavad mängijad nutitelefoni, tahvelarvuti ja personaalarvuti kaudu osa võtta kuningas Arthuri legendaarsetest seiklustest.

Tulekul:

Fännid hoiavad silma peal Välk Joker, Avataride väravavalvurid ja Lucky Nero – Gigablox, mille Yggdrasil varsti vabastab. Nagu Arthuri Fortune, kasutavad ka kolm mängu iSENSE 2.0+, on arendaja oma HTML5 kliendiraamistiku uuendatud versioon.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga