Yggdrasili trükivärvide sisu tegeleb Microgame’igaRootsi veebimängude lahenduste pakkuja Yggdrasil on oma haardeulatust Itaalias tunduvalt laiendanud, tindiga tarkvara juhtimise litsentsi- ja edasimüüjalepingu sõlmimisel riigi juhtiva mänguteenuste pakkujaga Microgame.

Uue partnerluse raames näeb 80 pakkuja mängu oma auhinnatud portfellist, mis tehakse kättesaadavaks Microgame’i laiendatud operaatorpartnerite võrgustikule Lõuna-Euroopa riigis.

Itaalia mängijatel on nüüd juurdepääs sellistele mängudele nagu hiljuti ilmunud Välkkiire joker, koos kõigi aegade esimese turbokeermega ja võidab kuni 10 000x osaluskoos Mitmekülgseltja keskaegses teemas Arthur’s Fortune.

Microgame’i 37 pluss operaatoripartnerid saavad pakkuda ka metsikult õnnestunud viikingite triloogiat, sealhulgas Vikings Go To Hell, Viikingid lähevad loodusesse ja Vikings Go Berzerk, samuti mängud, mis on välja töötatud pakkuja lipulaeva YG Masters programmi kaudu.

Splitz, Gigablox ja Boost:

Lisaks mängud, mis kirjeldavad Yggdrasili innovaatilist uut Splitzi mehaanikut, sealhulgas esilinastused Temple Stacks: Splitz ja Neon Rush: Splitz ning mis valmivad 24. juunil, Õnne Neko, klassikalise Jaapani inspireeritud mänguga koos Gigablox, on tarnija uus funktsioon, mis kasutab suuremate sümbolite abil rohkem maksejooni.

Kui sellest ei piisanud, Boost, Cherry AB mängude tarnija mängusisene reklaamiriist tehakse kättesaadavaks ka Microgame’i partneritele Itaalias.

Väljakujunenud kohalolek:

Yggdrasili tegevjuht, Fredrik Elmqvist, kasutas ettevõttele uue partnerluse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet oluliselt suurem kokkupuude Itaalia turul, märkides…

„Microgame on juhtiv platvormitarnija Itaalias ja selle partnerluse kaudu me ka saame laiendada oma haardeulatust märkimisväärselt riigis koos oma parima operaatori partneritega.

“Meie mängud on kohalike mängijatega juba väga edukaks osutunud sisenesime turule 2017. aastal ja oleme põnevil, et saame koos Microgame’iga pakkuda oma portfelli veelgi laiemale kliendigrupile. ”

Üks Itaalia enim tuntud kaubamärke pakkuv Benevento peakontor pakub suurele operaatorivõrgule nii jae- kui ka internetipõhiseid kihlveoteenuseid, sealhulgas mitmesuguseid kasiino- ja spordikihlvedude tooteid. Selle platvorm on kohandatud levitamiseks riigis.

Microgame tegevjuht, Marco Castaldo, kommenteeris ka koostööd, lisades …

„Kui lisate oma platvormile Yggdrasili juhtiva sisu, saame seda teha täiustame oluliselt meie pakkumist uuenduslike ja kaasahaaravate pealkirjadega, mis meeldivad paljude mängijate demograafiale.

“Yggdrasil on üks tööstuse silmapaistvamaid tarnijaid ja ootame edukat partnerlust.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga