Yggdrasili tindipesad tegelevad Aspire Globaliga


Rootsi esmaklassiliste võrgumängulahenduste pakkuja Yggdrasil on teinud oma teenindusaegade sisu kättesaadavaks kogu maailmas veelgi laiemale publikule tänu värskelt tindiga varustatud tarnelepingule Aspire Globaliga. Maltal asuv B2B veebikasiinode platvormi ja lahenduste pakkuja viis hiljuti lõpule BtoBet Ltd. omandamise.

Tehingu tingimuste kohaselt on Cherry AB tütarettevõtelaiad teenindusajad, sealhulgas populaarsed mängud, näiteks hitt-viikingite triloogia – Vikings Go to Hell, Vikings Go Berzerk ja Vikings Go Wild, aga ka uuemad versioonid Valley of the Gods 2, Multifly !, Lucky Neko Gigablox ja Temple Stacks: Splitz, millel kõigil on põnev ja uuenduslik mehaanika ja funktsioonid, tehakse B2B-teenuse pakkuja klientidele kättesaadavaks.

“Partnerlus osutub vastastikku kasulikuks, kuna Yggdrasil on valmis kasutama meie võrgustiku käekäigu eeliseid.”

Leping sisaldab YG Masters’i väljatöötatud varalisi mänge ja pealkirju. Kiiresti kasvav partnerprogramm võimaldab sõltumatutel stuudiotel luua ja levitada tippkvaliteediga sisu, kasutades selleks Yggdrasili ülemaailmset võrku, kõrgtehnoloogiat ja valdkonna asjatundlikkust.

Hiljutises pressiteates ütles Yggdrasili tegevjuht Fredrik Elmqvist, kommenteeris strateegilist partnerlust, öeldes …

„Aspire Global pakub esmaklassilist platvormi koos operaatoripartneritega paljudes jurisdiktsioonides, mis on meile Yggdrasil võtmetähtsusega ja see tehing aitab meil laiendada oma haaret veelgi laiema publikuni kogu maailmas.

Yggdrasil on meil seni olnud fantastiline aasta ja see leping on veel üks oluline samm, kui jätkame oma globaalse strateegia laiendamist. “

Põhjalik lahendus:

Aspire Global koosneb ühest kohast koos tehnilisest platvormist, patenteeritud kasiinomängudest ja spordikaartidest, samuti mängude koondajast. Firma praegu pakub oma platvormi enam kui 60 operaatorile ja opereerib mitmeid B2C-kaubamärke. Grupp võib tegutseda 40-kohalisel reguleeritud turul, mis hõlmavad Euroopat, Ladina-Ameerikat ja Aafrikat.

Aspire globaalne tegevjuht omalt poolt Dima Reiderman ütles …

“Meil on hea meel teha koostööd Yggdrasiliga, kuna see võimaldab Aspire Globali juurdepääsu Yggdrasili tohutule mänguportfellile ja ka tippklassi reklaamivahenditele. Partnerlus osutub vastastikku kasulikuks, kuna Yggdrasil on valmis kasutama meie võrgustiku käekäigu eeliseid. Ootan vastastikku kasulikke suhteid. “

BtoBeti ülevõtmine:

Nagu mainitud, viis Aspire hiljuti lõpule B2B spordiennustuse pakkuja BtoBet 100-protsendilise omandamise. Algselt kuulutati välja 17. Septembril 2020 ja pärast Põhja – Makedoonia ametivõimude heakskiitu 20 miljoni euro suurune tehing suleti 1. oktoobril 2020. Aspire Globali kasvustrateegia põhiosa eeldatakse, et tehing avaldab “olulist positiivset mõju” EBITDA-le alates 2021. aastast.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga