Yggdrasili mängud saavad otseülekande Betpoint Groupi veebikasiinodes


Uue Gigabloxi funktsiooni paljastamise kannul ja Yggdrasil Gaming on sõlminud kokkuleppe online-kasiinooperaatori Betpoint Groupiga, kes näeb, et tema neli globaalselt keskendunud kasiinomarki integreerivad Rootsi pakkuja täieliku mängude portfelli.

Malta litsentsiga operaatori veebikasiinod, sealhulgas 21.com, Justspin.com, Nitrocasino.com ja Neonvegas.com, on tugevalt esindatud eriti Saksamaa, Põhjamaade ja Jaapani turgudel.

Mängudele juurdepääs:

Neli veebidomeeni saavad kokkuleppe kaudu juurdepääsu Yggdrasili populaarsetele pealkirjadele, sealhulgas tohutult edukale viikingite triloogiale „Vikings Go to Hell“ Viikingid lähevad loodusesse ja Vikings Go Berzerk, aga ka hiljuti ilmunud Välk Joker, koos kõigi aegade esimese turbokeermega ja võidab kuni 10 000x osaluskoos Mitmekülgseltja keskaegses teemas Arthur’s Fortune.

Kommenteerib seotust ametlikus pressiteates Yggdrasil Gaming tegevjuht, Fredrik Elmqvist, ütles:

„Betpoint Groupi kaubamärgid on kiiresti saavutanud tänu oma pühendumusele pakkuda parimat veebikasiino kogemust.

“Ühise koostöö kaudu suudame operaatori kasvu veelgi edasi juhtida, samal ajal kui meie mängud saavad Betpoint Groupi kasvavas kliendibaasis uue jälje.”

Premier tiitlid:

Lisaks sellele arendati 24. juunil lansseeritud mänge, mis on välja töötatud võrgumängulahenduste pakkuja arenenud ja uue Splitzi mehaaniku kaudu, sealhulgas esmaesitluse pealkirjad Temple Stacks: Splitz ja Neon Rush: Splitz. Õnne Neko, klassikalise Jaapani inspireeritud mänguga koos Gigablox, on tarnetehingu osaks ka tarnija uus funktsioon, mis kasutab suuremate sümbolite abil rohkem maksegraafikuid.

Betpoint Groupi tegevjuht Karl Wijkmark, lisatud…

„Meie kaubamärgid on välja töötatud kasiinofännide jaoks ja meie eesmärk on pakkuda klientidele lõbusat, meelelahutuslikku ja ainulaadset kogemust.

„Yggdrasili laia ja mitmekesise mänguportfelli abil saame täiustage meie pakkumist Turul on mõned parimad tiitlid, milles oleme kindlad, et need püsivad meie lojaalsete mängijatega. ”

DreamTechi sidumine:

Seotud uudistes valis rahvusvaheline kasiinomängude disainer DreamTech Gaming hiljuti Yggdrasili GATI (mängude kohandamise tööriistad ja liidesed) tehnoloogia oma globaalse äristrateegia realiseerimiseks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga