Yggdrasili GATI DreamTechi toiteks


YG Mastersi partner alates 2019. aastast, rahvusvaheline kasiinomängude kujundaja DreamTech Gaming on nüüd oma globaalse äristrateegia realiseerimiseks valinud Yggdrasil Gamingu GATI (mängude kohandamise tööriistad ja liidesed) tehnoloogia.

Pakkuja keeleagnostiline ja standardiseeritud GATI-tehnoloogia võimaldab mängustuudiol ja mängude arendajatel oma äri kiiresti laiendada, kaitstes samal ajal oma intellektuaalomandit.

Kõik adopteeritava Rootsi ettevõtte partnerid GATI suudavad oma mänge kõigile müüa Yggdrasili frantsiisivõtja ning saavad jagada ka oma mängude juhiseid, luues uusi koostöömeetodeid globaalses mastaabis ja võimaldades uusi tuluallikaid.

Kiire levitamine:

DreamTech Gaming tegevjuht, Thomas Lu, kommenteeris otsust hiljutises pressiteates, öeldes:

„YG Mastersisse kuulumine ja Yggdrasili ainulaadse ja standardiseeritud GATI tehnoloogia kasutamine annab meile maksimaalse kontrolli ja vähendab oluliselt meie turule jõudmise aega. Meil on hea meel jätkata teekonda Yggdrasiliga magistriprogrammis.

„Yggdrasil on võtnud kasutusele skaleeritava ärimudeli, mis võimaldab meil saavutada oma strateegia ja maksimeerida oma sisu potentsiaali. Lisaks saab olema meie IP-d on lihtsam kaitsta ja oma ressursside ja ajakavade haldamiseks. GATI ja YG meistrid on meie jaoks väga olulised. ”

Fantaasial põhinev, Jää ja tuli, Aasia pealkirjaga sisuarendaja esimene pealkiri [DreamTech Gaming] ilmus YGS Masters platvormi kaudu selle aasta veebruaris.

Võrkude laiendamine:

Samuti kommenteerib Yggdrasili partneristrateegia ja allhangete juht kolimist, Stuart McCarthy, kes lisas …

„GATI tehnoloogia annab sellistele partneritele nagu DreamTech Gaming uue ja ainulaadse viisi kiireks laienevaks operaatori- ja frantsiisivõrguks globaalse levitamise kiireks ehitamiseks või ülekandmiseks regulatsiooni jaoks valmis sisule.

YG magistriprogramm – Powered by GATI võimaldab stuudiotes: oma ettevõtte kiiresti laiendada ja tulusid suurendada samal ajal kui nende intellektuaalomand on kaitstud ja kohaliku turu nõuetele vastavuse nõudeid haldame meie ise. ”

Viimased pakkumised:

Mõlemad ettevõtted sõlmisid hiljuti tehinguid, mis näevad neid Euroopa kohalolek laienes, kusjuures Yggdrasil teeb oma auhinnatud sisu kättesaadavaks Microgame’i ulatuslikule operaatorivõrgule Itaalias ja DreamTech pääseb Relax Gamingu ulatuslikku jaotusvõrku, mis hõlmab selliseid juhtivaid kaubamärke nagu Mr Green, LeoVegas ja Kindred Group ning selle lipulaeva kaubamärki Unibet.

Lucky Neko – Gigablox:

24. juunil annab Yggdrasil välja oma uue mängu, Õnne Neko, klassikaline Jaapani inspireeritud videopesa koos innovaatilise uue Splitzi mehaanikuga ja Gigablox, tarnija uus funktsioon, mis kasutab suuremate sümbolite abil rohkem maksegraafikuid. Uus pealkiri pakub keskmise või suure dispersiooniga tegevust, RTP on 96,4 protsenti ja maksimaalne väljamakse on 6 953x.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga