Yggdrasil nõustub frantsiisilepinguga SoftGamings


Pärast partnerluslepingu allkirjastamist Läti iGamingi lahenduste pakkujaga SoftGamings on Yggdrasil Gaming lisanud veel ühe ettevõtte oma kiiresti arenevasse YG Franchise Partnersi nimekirja.

Riia peakontoriga ettevõte saab sellest kasu litsentsileping võtmeviisidel, sealhulgas iGamingi äristrateegia kontrolli suurendamisel ja uute tuluallikate hankimisel, lisaks Yggdrasili kogu toote- ja teenusportfelli käivitamisele.

SoftGamings saab a YG frantsiisipartner saada juurdepääs Cherry AB tütarettevõtte täielikule otsast lõpuni arendamise protsessile, samuti YG platvormile, sealhulgas GATI (Mängude kohandamise tööriist ja liides) tehnoloogia, omanimelise mängude sisu, mis sisaldab ühe Yggdrasili uusimat väljaannet Lucky Neko Gigablox Boost, mängude tarnija mängusisese reklaamitööriista ja selle globaalse YG Mastersi sisu.

Täielik juurdepääs:

Yggdrasil Gamingi kirjastamise juht, Björn Krantz, öeldi ettevõtte pressiteates …

„Meil on hea meel teatada meie uusimast YG Franchise-partnerist SoftGamingsist, kellel on pikk ja edukas ajalugu erandlike lahenduste tarnijana.

„Meie frantsiisi ärimudel annab meie partneritele võimaluse pääseda juurde meie uuenduslikele ja auhinnatud tehnoloogiad, tooted ja teenusedja kontrollige igakülgset äristrateegiat kõige tõhusamal ja turvalisemal viisil.

“Pakkudes SoftGamingsile täiesti ainulaadset viisi oma äritegevuse tõhustamiseks ja ettevõtte kasvu kasvu ambitsioonide kiirendamiseks, oleme väga põnevil, et saaksime oma operatiivset ja tehnoloogilist paindlikkust täielikult ära kasutada, et toetada SoftGamingsi turu algatusi ja ambitsioone.”

Frantsiisivõtja eelised:

Yggdrasili keele kaudu on agnostilised GATI-tehnoloogia stuudiod ja arendajad võimelised kiiresti ja turvaliselt ehitama ja levitama sisu Malta peakontoriga ettevõtte globaalses jaotusvõrgus.

Kõik Yggdrasili partnerid, kes kasutavad GATI-d, saavad oma mänge ristmüügiks müüa ükskõik millisele ettevõtte globaalsele frantsiisivõtjale ja jagada oma mängude tegevuskavasid, võimaldades neil luua uusi võimalusi globaalses mastaabis koostööks ja uute tuluvoogude hankimiseks.

Globaalne äristrateegia:

Samuti kommenteerib uut koostööd SoftGamingsi partnerlussuhete direktor, Irina Sazonova, lisatud…

„Partnerlus Yggdrasiliga kui frantsiisivõtjaga võimaldab meil seda teha kiirendada ja täiustada meie äristrateegia globaalselt. Meil on hea meel liituda selle kasvava võrgustikuga, mille eesmärk on muuta tööstusharu revolutsiooniks, ja loodame saada kasu kõigist ressurssidest, mis meile kui YG-i frantsiisivõtjale pakutakse. Me teame, et meie partnerite võrk on väga põnevil nende võimaluste üle, mille oleme loonud litsentsides frantsiisilahendust. ”

Uus pesa vabastamine:

Fännid peaksid kindlasti otsima Yggdrasili viimast pesaväljaannet, Varanduse võlvkelder, mis pakub keskmise / kõrge volatiilsusega tegevust ja laviini stiilis rippmenüüd koos progressiivse võimendajaga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga