Yggdrasil laseb turule aardepaki Vault of Fortune


Kuumad kannad viimasele frantsiisivõtja lisandumisele ja Rootsi veebimängude lahenduste pakkujale Yggdrasil Gaming on andnud välja oma viimase pesa Vault of Fortune.

See on esimene mäng, mis kasutab arendaja uut mängu arendamise ja levitamise lahendust, GATI (Mängude kohandamise tööriist ja liides), mis on võimeline nii YG frantsiisi kui ka YG magistriprogrammi haldama.

“Fortune Vault ühendab mitmeid tuttavaid funktsioone ainulaadseks mitmemõõtmeliseks mägironimiseks.”

Seda varandusega täidetud online-pesa mängitakse a 5-rull, 20-palgaliin võrk laos, kus mängijad otsivad kadunud esemeid ja ütlemata rikkusi, kui nad otsivad läbi väärtuslike kaupadega täidetud kastid.

Mängijad leiavad põneva kaskaadvõidud funktsioon, kus iga eemaldatud võidusümbol annab ruumi täiendavate kastide jaoks rippuma, mis võib veelgi enam võitu tuua. Kordaja lisatakse alati, kui ühel spinnil võidetakse. Mida rohkem võita seda laviini, seda enam tõuseb kordaja, kuni seda enam pole laviinivõidud.

Laiendavad metsikud:

Mängijad, kes maanduvad vähemalt kolm hajusümbolid lülitage rullides samaaegselt sisse täiendav keerutusrežiim ja avage samal ajal Kuldkoda. Seal suureneb kordaja iga võidu korral ja seda ei lähtestata võitmata keerutuse korral.

Kui võidukäigul ilmub metsik sümbol, siis see laieneb kuue sümboli pikkuseks virnaks, purustades selle rulli kõik muud sümbolid, mis toob kaasa tohutu võidu.

Mitmemõõtmeline mäng:

Kommenteerides viimast väljaannet, Yggdrasil Gamingu vanemstrateeg Jonas Strandman ütles …

„Vault of Fortune ühendab endas hulga tuttavaid funktsioone ainulaadseks mitmemõõtmeliseks mägironimiseks. Tasuta keerutustega ülikõrge võidupotentsiaaliga mängudel on tavaliselt kuiv alusmäng, kuid see mäng on erinev. Põhimäng on veetlev teekond ja pakub sageli võiduvõimalusi, eriti koos super laienev metsik mis ilmub regulaarselt. Ma kadestan neid, kes saavad võimaluse mängida seda suurepärast mänguautomaati päris raha eest. ”

SoftGamingsi frantsiisitehing:

Yggdrasil tegi hiljuti ka uue frantsiisitehingu juhtiva iGamingi pakkujaga SoftGamings. Uuena YG frantsiisipartner, on ettevõttel juurdepääs kõigile Yggdrasili innovaatilistele ja auhinnatud tehnoloogiatele, toodetele ja teenustele, võttes samal ajal täieliku kontrolli tõhusalt ja kindlalt nende igapäevase äristrateegia üle.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga