Yggdrasil läheb Betzestile otseülekandesse


Veebipõhiste spordi- ja kasiinooperaator Betzest on teinud koostööd Rootsi online-kasiino tarkvara pakkuja Yggdrasil Gamingiga, laiendades oma pakkumist märkimisväärselt.

Sisuleping annab Maltal asuva operaatori mängijatele võimaluse juurdepääs teenuseosutaja kogu mängude portfellile mis sisaldab hittpealkirju nagu God of Valley, Vikings Go Wild, Vault of Fortune, Double Dragons, Beauty and the Beast, Wicked Circus, Jackpot Express, Jungle Books, Football Glory, Temple Stacks: Splitz ja paljud teised.

Portfelli laiendamine:

Betzesti asutaja ja turundusdirektor Marius Filip kommenteeris partnerlust, öeldes …

“Meil on hea meel sõlmida järjekordne partnerlus juhtiva kasiinopakkuja Yggdrasil ™ -ga. Oleme kuulanud oma mängijaid ja selle suurepärase täiendusega parandame oma suurte klientide pakkujate baasi oma peamistel strateegilistel turgudel. Usume, et nende kvaliteetsed, uuenduslikud mängud, BOOST ™ tööriistad ja mängimise funktsioonid mängib olulist rolli Betzest ™ kasiino järgmisele tasemele viimisel. Meil on hea meel tervitada neid perekonnas Betzest ja oodata nendega tihedat koostööd aastaid. “

2020. aasta toodang:

Kuna selle käivitamine 2018. aasta juulis, Betzest on jätkuvalt suurendanud oma tegevust ja on kiiresti saamas üheks maailma juhtivaks online-hasartmänguettevõtteks, pakkudes tipptasemel kasiinomänge, spordiennustust, virtuaalsporti, e-sporti ja Live-kasiinot.

Partnerlus Yggdrasiliga on märkimisväärne samm ettevõtte laienemisel pärast 2020. aastat paljude peamiste makseteenuste pakkujate lisamist, sealhulgas Neteller & Skrill, YouPayCoin, CashToCode, NeroPay, Interac, PurplePay, Boleto ja teised, samuti juhtivad online-kasiino tarkvara pakkujad nagu Pragmatic Play, Evolution Gaming, Microgaming, Big Time Gaming, Just For The Win.

Allika sõnul on ettevõttel täiendavaid partnerlussuhteid 2020. aasta III kvartali lõpuks, samuti.

Veebipõhised hüved:

Tunnustamaks põnevat partnerlust Yggdrasiliga, lisas Filip …

“Stiilseks tähistamiseks premeerime kõiki oma mängijaid fantastilisega sissemakseboonused, Tasuta keerutused, Turniirid ja Ilma sissemakseta boonuseid. Suur tänu meie Betzesti meeskonnale selle suurepärase saavutuse eest ja Yggdrasil ™ meeskonnale nende pideva toetuse eest protsessi jooksul. Meil on olnud juba väga viljakas 2020. aasta, kui silmapaistev kogu maailmatasemel kasiinopakkujaid ja makseviise on kogunenud, olen kindel, et parim on veel ees. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga