Yggdrasil kuulutab välja uue Hyperbursti võrgumängu


Yggdrasil kuulutas välja uhiuue online-mängumängu Hyperburst, mis viib mängijad otse troopilise saare südamesse, kus ootab iidne vulkaan. Võidud on kuumad nagu laava ja kui teenite auhinna, võimaldab mäng teil veel rohkem võimalusi võita!

Hüperburstiga tutvumine

Selle uue võrguautomaadi rulli keerutades võite võita auhinna, maandudes võiduliinile kolm või enam ühesugust sümbolit. Mängu metsikud asendavad muid sümboleid ja neil on oma väljamaksed.

Kui teenite võidu, käivitate mängus respin-režiimi. Selle erirežiimi ajal neli neljast keskmisest rullist ühinevad ja loovad tohutu laavarulli. Iga võit selles režiimis lisab veel ühe hingamise ja lavaširull kasvab. Kui teil õnnestub käivitada neli hingamist järjest, aktiveeritakse spetsiaalne hüperrežiim.

Arendaja sõnul on aastal Hüperrežiim, teenivad mängijad 2x kordistaja. Igal järjestikusel võidul pakutakse uut hingamist ja see on piiramatu. Niisiis, jätkake võitu ja saate respin pärast respin! Alustatud kahekordne kordaja suureneb iga pöörlemisega kuni 10x.

Liitumine CherryPopiga

Uus mänguautomaat Hyperburst ühendab nüüd tarkvaraarendaja teisi uusi pealkirju, sealhulgas kõige uuemaid CherryPop mäng. Yggdrasil ühendas selle mängu loomiseks jõud AvatarUXiga ja see hõlmab Popwinsi mehaanikut.

Mõlemad uued mängud pakuvad uuenduslikke funktsioone ja tutvustavad tarnija pakutavat, ainulaadset sisu, mis pakub igat tüüpi mängijatele meelelahutust.


yggdrasil gamingrespinline pesa gamehyperbursthyper režiimLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga