Yggdrasil käivitab kolmekordsed jackpotid


Lisaks oma progressiivsetele kohalikele jackpoti tiitlitele on Yggdrasil Gaming välja lasknud ujuva jõepaatide kasiino Jackpot Express, mis viib teid tagasi vanade heade aegade juurde.

viis rulli, 20 palgaliini video pesa järgib veebi- ja mobiilimängude arendajate populaarseid pealkirju Ozwini jackpotid ja Holmes ja varastatud kivid vabastati vastavalt 2018. aasta jaanuaris ja 2015. aasta septembris, aga ka hiljuti käivitatud, Jackpot Raiders.

Selles madala / keskmise volatiilsusega mängus jackpottide kolmik on ühendatud koos Jackpot Raidersiga, mis võimaldab mõlemal jackpotti paigutatud seiklusautomaadi mängijatel jackpoti suurust kiiresti suurendada, et saada võimalus suureks võita!

Funktsioonide pakitud:

Pakitud rohkesti funktsioone, Jackpot Express komplektis on kolm eraldi keerutusrežiimi ja need kolm põnevat jackpotti, mis võidavad võluva möirgava 20-ndate seadete ja ekstsentriliste tegelaste vastu külluslikul jõepaatil, sealhulgas slickster-kaardi hai, sigaretti suitsetav klapp, täringukõrvarõngaid kandv daam ja šampanjat joomas ja vuntsitud ja habemega kapten.

Jooksul Jackpoti boonusmäng, mis on õnneratta lõplik auhind, on eesmärk liikuda kolmeastmelise ratta tasemel üles, saadaval on mini-, külje- ja peamised jackpoti auhinnad. Õnneratas käivitatakse kolme hajusümboli maandumisega.

Extra keerutab vooru

Kolme boonussümboli maandumine ühele spinnile käivitab mõlemad ekstra keerutused või jackpoti mäng ümmargune. Kolm erinevat käivitatavat lisakinnituse režiimi hõlmavad kasiinoklassikat, kaarti, täringut ja ruletti.

in Kaardi lisakeerutused Selle funktsiooni korral loositakse iga keerutuse lõpus kaks kaarti, üks mängijale, üks edasimüüjale. Kui mängija kaart on neist kahest kõrgem, lisatakse rullile juhuslikult paigutatud kleepuv vilt. Jooksul Täringuga ekstra keerutab Ümberringi visatakse täringute paar iga võidetud keerutuse peale, võidu summa korrutatakse kahe täringu summaga. Ruleti lisakinnitused vaadake ketravat rulett, mis annab iga lisakeerutuse korral erinevaid auhindu või mitte midagi.

Meelelahutuslik mäng:

Yggdrasili vanemstrateeg, Jonas Strandman, kommenteeris uut pesa ettevõtte pressiteates …

„See mäng on hämmastav lavastus, millel on lõputu meelelahutus ja palju võimalusi jackpottide võitmiseks. Kõiki kolme tasuta keerutamisrežiimi on lõbus mängida, eriti ruletivaba keerutust, mis võib banaanidega natuke õnne minna. ”

Jumalate järge järg:

Fännid võivad oodata Rootsi ettevõtte järgmist mängu, Jumalate org 2, langeb 24. septembril 2020. Järg populaarsetele Jumalate org 2017. aastal välja antud originaalpealkiri elab kindlalt hüpe.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga