Yggdrasil käivitab hõimude seikluspesa


Yggdrasil Gaming on lisanud oma laiemasse mänguportfelli veel ühe pealkirja pärast seda, kui ta on loonud oma viimase veebipõhise videopesa, mis on ehitatud YG Masters platvormile TikiPop koostöös Hongkongis asuva sõltumatu mängustuudioga AvatarUX.

Pakkudes kuni 33 614 võimalust võita ja tohutult 32 000x võidu potentsiaal, kõrge volatiilsusega hõimude seiklus on viies mäng uuenduslikus PopWinsi pesasari ja järgib poprockide, wildpopide, cherrypopide ja bountypopide edukaid väljalaskeid, mis kõik käivitati stuudio 2020. aasta debüüdi ajal.

Meie PopWins ™ mehaanik on võimaldanud meil jõuda mängijateni üle kogu maailma. ”

Mängu funktsioonid:

PoPWinsi mehaanik hüppab sümbolivõidule, kusjuures rullid laienevad iga võidu korral. Kaks täiendavat sümbolit asendavad hüppeid, mis suurendab rulli kõrgust. Hüppamisprotsess jätkub seni, kuni kõik võidud on ammendatud.

Kolm või enam hajutit maandudes aktiveerib täiendavate keerutuste režiimi, kusjuures täiendavad hajutid ehitavad kõrgemat lähtetaset. Boonusmängu ajal rullid laienevad ja kordaja kasvab iga võidu korral 1x. Kui kõik rullid avanevad, suureneb kordaja kaks korda ja antakse täiendavaid boonuspöördeid.

Seal on ka a hasartmängude funktsioon TikiPopsis, kus mängijad saavad oma täiendavate keerutuste taset tõsta, kui leedi õnn valib neile naeratamise.

Mängumehaanik:

AvatarUXi tegevdirektor Marcus Honney kommenteeris uut versiooni …

„Meie PopWins ™ -i mehaanik on võimaldanud meil jõuda mängijateni üle kogu maailma ja pakkuda põnevaid mängukogemusi ning oleme vaimustuses oma uusima mängu käivitamisest, TikiPop ™.

“Tasemepõhise tasuta keerutuste režiimi korral saavad mängijad nautida selles ahvatlevas hõimuloos võitude poppimist veelgi.”

YG Masters portfelli uusim täiendus järgnes 11. veebruari turule toomisele Knossose MultiJumpi labürint, stuudiopartneri Dreamtech Gamingu mütoloogiline pesa.

Käivitati Cherry AB tütarettevõtte täiustatud mängude kohandamise tööriistade ja liidese abil (GATI), mis võimaldab stuudiotel ja mängude arendajatel kasutada standardiseeritud tehnoloogiat, et jätkata tipptasemel toodete tootmist.

Suuremad võidud:

Stuart McCarthy ütles ettevõtte pressiteates ka Yggdrasili partnerprogrammide juhi PopWinsi mängu kommenteerides …

„AvatarUXi PopWins ™ mängud on meie YG Masters pakkumise tõelised tipphetked ja meil on hea meel tervitada pere uusimat täiendust. TikiPop ™ pakub huvitavat teemat, samas kui võidud on suuremad kui kunagi varem selles kaasahaaravas seikluses. “

Rootsi iGamingi lahenduste tarnija tervitas hiljuti oma YG Masters programmi veel ühte kolmanda osapoole iGamingi sisupakkujat, Portugali tehnilist idufirmat Darwin Interactive.

Tulekul:

Diskoteemalise pesa käivitamiseks otsige Yggdrasili Reel Desire 25. veebruaril!