Yggdrasil käivitab funktsioonidega pakitud Jumalate oru järje


Gibraltaril ja Maltal asuv online-mängulahenduste pakkuja Yggdrasil Gaming Ltd on välja andnud oma viimase pealkirja Valley of the Gods 2, mis on väga oodatud järg oma 2017. aasta hitt-hitile Valley of the Gods.

Kiirklassika, originaalversioon iidse Egiptuse-teemaline mäng osutus mängijate seas nii populaarseks, et järje ehitamine oli vaev. Uus versioon põhineb originaali edukusel, pakkudes fännidele veelgi rohkem põnevust!

Esimese iteratsiooni viie rulliga ristküliku asemel Jumalate org 2 esitab kui 6-rulliga videopesa ridadega, mis laienda 3-lt 8-le. Skarabeemustrilised blokeerijad ümbritsevad aktiivseid rullide positsioone, andes mängu külgsuunas püramiidi. Kolm modifikaatorit asuvad rullidest vasakul, taustaks palmipuud ja püramiidid.

“Järg on kõik, mida me originaalist armastasime ja palju muud.”

Nii järje volatiilsust kui ka RTP-määra on veidi suurendatud keskmine kuni kõrge ja 96,3 protsenti vastavalt. Samal ajal sisaldavad mängu sümbolid 9-A kaardi väärtusi koos iidsete Egiptuse jumalate Anubise, Horuse, Sobeki ja Bastetiga. Viimane on kõige väärtuslikum, autasu 20x autasustamine kui kuus kassijumalat rivistuvad.

Funktsioonide pakitud:

Lisaks lihtsale mängumehhanismile, mis on laialt aktsepteeritud nii tavaliste kui ka edasijõudnute mängijatüüpide seas, pakub mäng lisaks kogutavad metsikud. Uus funktsioon, viimane on “võti” mängu suurenenud dispersioonile ja tohututele võitudele kuni 5481-kordne panus.

Pakutakse muutuva rulliga pesa kuni 20 160 võimalust võita, millest igaüks lisaks respini loomisele vabastab a valge scarab mis välistab blokeerija. 33 sümboli kogu positsiooni piires on mängijatel väljakutse hävitada võimalikult palju skarabeuse sümbolite blokeerijaid. Kui mängija saab hakkama hävitada kõik blokeerijad, lisafunktsioone nagu Metsikud rullid, Võida kordistajadja Ekstra elud, saab käivitada.

Skarabeekollektsioonid:

Mängijatele antakse iga elu eest üks lisaelu viis punast skarabeeti nad koguvad, mis annab neile täiendava hingamise, kui neil pole enam ühtegi võidukeerutust jäänud. Respin funktsioon on läbi, kui kogu elu on veedetud. Vahepeal maandumine viis sinist skarabeeti rullidel suurendab Win Kordajaid 1x, mis kestab ka funktsiooni lõpuni. Kui pole enam ühtegi võidukombinatsiooni ja kogu mängija elu on möödas, lisatakse koguvõit tema saldole.

Kui mängija kogub viis kollast skarabeeti, lisatakse üks rull ja see jääb seni, kuni see võidab.

Tohutu võidupotentsiaal:

Yggdrasili vanemtootestrateeg Jonas Strandman ütles: Jumalate org sai kiirklassikaks oma lihtsast, kuid sügavast mängust ja põnevast uuesti keerutamisest. Järg on kõik, mida me originaalist armastasime ja palju muud. Pakitud rohkete modifikaatoritega, Jumalate org 2 võib muuta mis tahes pöörde tohutuks võiduks, mis on meie fännide panus kogu maailmas kuni 5481 korda suurem.

„Uus looduslike rullide funktsioon ilmub regulaarselt ja võib anda tohutuid võidu kombinatsioone ning selle kombineerimine kordajaga on imeline. Oleme kindlad, et meie partnerid ja nende mängijad armastavad mängu. “

Täiustatud portfell:

Uus mäng on uusim versioon Cherry AB tütarettevõteKiiresti kasvav varustatud teenindusaegade portfell, mida on hiljuti veelgi täiustatud, lisades koos Jackpot Expressiga 24. juunil välja antud uudsed tiitlid Lucky Neko Gigabox Mitmekordselt, mis tegi ühe õnneliku mängija 97 000 EUR selle eellubade alguses selle aasta alguses rikkam.

Uus veebipesa ühineb ka ettevõtte mitmekesise teenusega YG meistrid sisu, mis on loodud koos oma butiikstuudio partneritega, nagu kiiresti arenev mängustuudio True Lab ja paljude teistega.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga