Yggdrasil ja partner AvatarUX vabastavad WildPops pesa


Hongkongis asuv sõltumatu mängustuudio AvatarUX on käimasoleva partnerluse kaudu Yggdrasil Gamingu lipulaeva YG Masters käivitanud järgmise PopWinsi tiitli WildPops.

Rootsi teenusepakkuja teenindusaegade pakkumise uus täiendus kasutab Aasia arendaja võimalusi PopWinsi mehaanik, mis näeb võitnud sümboleid popina ja asendatakse uute sümbolitega. Sümbolid võivad laieneda iga astmeliselt võidu korral ühel keerutamisel, suurendades vinge võidupotentsiaali.

WildPops ™ on lõbusalt täiendatud Yggdrasili teenindusaegade pakkumine ja meeldib paljude mängijate demograafiale. ”

Mängu omadused:

Iga seitsmenda popi jaoks lisab mäng a kordaja, mis tähendab, et üks spinn võib muutuda suurteks võitudeks seni, kuni popid seda ei tee ja rullvõrk kasvab.

Kui mängija peaks laskma kolm võitu üheaegselt, vallandavad nad kaks juhuslikud metsikud, mida korratakse iga kolme järjestikuse võidu järel, sillutades teed veelgi suuremale arvule popidele.

Boonusvooru käivitamine toimub siis, kui rullid kasvavad seitsme samba kõrguseks, mis annab mängijatele auhinnaks kolm lisaelu. Tavaliselt tähendaks mittevõitu ekraan kordisti lõppu, kuid sel juhul kulub üks kolmest lisaelust ja mängijale antakse auhind uuesti keerutama. Korrutaja jääb vahepeal kogu keeru peale.

Lai valik:

Ettevõtte Yggdrasil Gaming partnerstrateegia ja allhangete juht, Stuart McCarthy, kasutas uue väljaande kommentaariks ametlikku pressiteadet …

„WildPops ™ on Yggdrasili teenindusaegade pakkumise uus ja lõbus lisand ning see meeldib paljude mängijate jaoks. Meie YG Mastersi stuudiod jätkavad lükake innovatsiooni piire ja AvatarUX ei erine põneva graafika ja põneva PopWins ™ mehaaniku abil, mis on mängijate seas väga populaarseks osutunud. ”

AvatarUX partnerlus:

Päris raha ja seltskonnamängude stuudio AvatarUX algselt partnerluseks uuendusliku sisuteenuse pakkujaga oma lipulaeva Yggdrasil Game Server (YGS) magistriprogrammi kaudu 2019. aasta veebruari alguses. See oli neljas stuudio liituma programm Rabcat, Northern Lights ja Fantasma Games.

Kolmas pealkiri, mis käivitati ainuõigusliku partnerluse kaudu, WildPops™ järgib 33 614 videopesa võitmise viisi edukat vabastamist, PopRocks aprillis 2020 ja Lilithi Inferno eelmise aasta oktoobris.

Samuti kommenteerib uut väljaannet AvatarUXi tegevdirektor, Marcus Honney, lisatud…

„Meie uusim PopWins ™ mäng sisaldab meie mänguasjade mehaaniku põnevat põnevust lõbusa teema ja tohutu võidupotentsiaaliga. Mis tahes keerutamine võib poppingu alustama hakata ja anda mängijatele põnevaid elamusi.

“Meie partnerlus Yggdrasiliga jätkub jõudude tugevnemisel ja loodame, et see kasvab aastaid.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga