Yggdrasil Gaming lansseerib uue pesa koos Gigabloxi mehaanikuga


Uuenduslike iGamingi lahenduste pakkuja Yggdrasil Gaming on oma uusimas väljaandes Lucky Neko Gigablox avalikustanud uhiuue mängude mehaaniku. Uus mehaanik on tuntud kui Gigablox ja on mängude vahetaja, pakkudes mängijatele muudetud mängukogemust.

Uus veebiaadress asub traditsioonilises Jaapani poes, kus on 6 × 4 ruudustik ja 40 makseliini. Selle mehaaniku abil saavad rullide suurused muutuda iga keerutusega, Gigabloxi maandumisel ja sümbolite surumisel suurustesse 2 × 2 kuni 6 × 6. See ainulaadne funktsioon on vaid üks paljudest põhjustest, miks seda uut pealkirja mängitakse.

Mängu üksikasjad:

õnnelik kass on selle mängu täiendava keerutuse sümbol. Kui teil õnnestub baasmängu ajal leida rullidest viis või enam, siis vallandabite täiendavad keerutused. Iga õnneliku kassi sümbol annab ühe keerutuse. Seejärel saate teenida rohkem keerutusi, lastes õnnelike kasside lisakinnituste ringis alla. Selle erivooru ajal õnnistatakse üks juhuslik sümbol. Õnnistatud sümboliga võidud teenivad a 5x kordistaja!

A kuldse kassi sümbol on uuendusliku tiitli metsik. Kui leiate selle sümboli rullidelt, asendab see tavalisi sümboleid. Sümboliasendused võivad aidata mängu kena võitu luua.

Yggdrasili vanemstrateeg Jonas Strandman kommenteeris uut mängu, öeldes: “Iga spin Lucky Neko Gigablox ™ on mängurõõm. Gigabloxi rullidega on järgmine suur võit kohe nurga taga ja tasuta keerutused pakuvad aeg-ajalt tõsist võidupotentsiaali.

“Jätkame innovatsiooni edendamist kogu tööstuses ja ei jõua ära oodata, millal Gigablox ™ mehaanik meie fännidele kogu maailmas vastu võtab.”

Liitumine Lightning Jokeriga:

Uus ainulaadne väljalase liitub nüüd pika nimekirja pealkirjadega, mida pakub Yggdrasil. Alles mõni päev tagasi kuulutas bränd Lightning Joker – kolme rulliga pesa, millel on oma eripära, Turbo Spin advance. Mäng sisaldab ka kleepuvat uuesti keerutamise võimalust ja rullidel ootavat kuni 10-kordist kordajat!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga