YG Mastersi DreamTechi partnerlusvõrgud loovad teise pesa


Yggdrasil Gaming on välja andnud teise pealkirja Medusa Fortune and Glory, tänu oma lipulaeva YGS Masters programmi 15-kuulisele DreamTech Gaming partnerlusele.

6-reeline, 4-realine, 4 096 võiduvõimalust videolõik viskab mängijad põgenema Vana-Kreekasse, et avastada Medusa aarded, võideldes koomiksilaadsete, ent samas ähvardavate mütoloogiliste olenditega, et saada hiiglaslik võit.

“Lisab meie pakkumisele veel ühe ainulaadse maitse”

Kivisamba raamitud võrega sõites leiate kokku üheksa tasusümbolit. Alates madalaimast kuni kõrgeima teenijateni on need kivipurustatud 10-A kuninglikud kuningad koos olenditega, sealhulgas hõlpsasti äratuntav Pegasus, hirmuäratav tiivuline jõehobu, mitme peaga serpentine veemonstrum Hydra ja Minotaurus. Taskulaua valimisel otsustas ta legendaarset Kreeta labürinti, kohutavat Minotaurus on väärt kuus korda 10x, makstes samal ajal välja ka siis, kui ilmub lihtsalt kaks koledat pool-meest-poolpulli.

Levivad metsikud:

Medusa sümbol sobivalt toimib mängu metsikuna ja see võib asendada mis tahes tavalise palgasümboli. Madu karvane Gorgon võib levida ka teistele rullidele, lisades koguni kolm lisakildu spinni kohta.

Lisafunktsioonid mängudele:

Kui teil on õnn maandada kolm või enam boonussümbolit samal keerutusel, üks kahest lisamängust, Fortune Feature või Glory Feature käivitatakse. Kui mängija on valinud soovitud funktsiooni, algab voor.

Mängijad, kes valivad Varanduse funktsioon esitletakse kuue aardekirstuga. Kumb rind valitakse, selgub koguni 40 lisamängu, samal ajal kui teine ​​valik erinevast kastide hulgast paljastab kordistamisvõimalused, kuni x20. Selle funktsiooni ajal korrutatakse kõik võidud avaldatud arvuga.

Sama mis enne, koos Au funktsioon, mängijad valivad paljastamiseks kaks kummutit kuni 20 lisakinnitust, samas kui teine ​​annab võimaluse sümboliteks, mis võivad muutuda kuni 3 täiendavat looduslikku sümbolit.

Tegevusterohke mäng:

Kommenteerides koostööd, DreamTech Gaming tegevdirektor, Thomas Lu, ütles …

„Meil on rõõm koos Yggdrasiliga välja anda oma teine ​​pealkiri, millel on kaasahaarav seade ja põnevusmäng.

“YG Mastersi partnerina on meil olemas kogu tugi ja tehnoloogia, mis on vajalik mängude arendamiseks keskendumiseks ja tõeliselt silmapaistva sisu loomiseks mänguautomaatide jaoks kogu maailmas.”

Partnerlus:

DreamTech Gaming sai Yggdrasili YGS Mastersi programmi kuuendaks stuudiopartneriks 2019. aasta aprillis ning on partnerluse kaudu loonud kaks mängu, Medusa Fortune ja Glory ning Ice and Fire, mis ilmus selle aasta veebruari alguses.

2017. aastal asutatud Aasia-keskse tarkvara arendamise stuudio kuulub ettevõttele Nebula mängimine, Malta päritolu ettevõte, kellele on väljastatud Malta Gaming Authority (MGA) litsents.

YG kaptenite kasv:

Kommenteerides ka uut väljaannet, Yggdrasili partneristrateegia ja allhangete juht, Stuart McCarthy, kasutas ettevõtte pressiteadet, et öelda …

„Medusa varandus ja hiilgus on veel üks fantastiline lisand meie kasvavas YG Mastersi portfellis. Tänu interaktiivsetele valikutele mängijatele boonusvooru määramiseks ja ümbritsevale mänguviisile lisab see meie pakkumisele veel ühe ainulaadse maitse.

“Meie YG magistriprogrammi kogu eesmärk on ühendada leidlike stuudiotega tõeliselt erineva sisu loomine. See on meie fantastiliste partnerite DreamTechi järjekordne suurepärane looming.”

Seotud uudistes valis DreamTech Gaming hiljuti Cherry AB tütarettevõtte GATI (mängude kohandamise tööriistad ja liidesed) tehnoloogia, mis aitab hõlbustada tema globaalset äristrateegiat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga