Wynn Macau Limited teise kvartali kasumipuudujääk


Aasia kasiinooperaator Wynn Macau Limited on teada andnud teise kvartali auditeerimata majandustulemused, mis näitavad, et tema üldine äritulu langes 98,2% võrreldes aastatagusega vaid 20,6 miljoni dollarini.

Inside Asian Gaming’i raporti kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku esildist, et täpsustada, et kolme kuu jooksul kuni juuni lõpuni oli tema tulemuslikkus negatiivselt mõjutatud käimasolevatest koroonaviirustega seotud piirangutest, mis on olnud mis piirab Macau ja Mandri-Hiina vahelist reisi tõsiselt alates veebruari keskpaigast.

Suurenev võlg:

Inside Asian Gaming teatas sellest Wynn Macau Limited, mille enamusosalus kuulub Las Vegase peakontorile Wynn Resorts Limited, vastutab Macau Wynn Macau ja Wynn Palace Cotai toimumiskohtade eest ning suutis kriisida 2019. aasta sama kolme kuu perioodi äritulud umbes 1,18 miljardit dollarit. Allikas täpsustas ka seda, et ettevõttel on praegu võlgu umbes 12,78 miljardit dollarit oma viivitamatu laenuvõimega umbes 40 miljonit dollarit.

Oluline puudujääk:

Wynn Macau Limited kirjendas teises kvartalis korrigeeritud kasumi enne intressi, makse, kulumit ja amortisatsioonikahjumit 193,5 miljonit dollarit mõnega 110,9 miljonit dollarit sellest tuleb 1700-toalise Wynn Palace Cotai juurest. Väidetavalt tähistab see arv 166,3% -list langust 167,2 miljonit dollarit ülejääk, mille ettevõte logis sisse eelmise aasta sama kolme kuu jooksul, ja sellega kaasnes ka piinlik olukord Kasiino kogutulude 15 miljoni dollarine puudujääk.

Lipulaeva rike:

Suurejoonelise Wynn Palace Cotai kinnisvara äritulud vähenesid teises kvartalis enam kui 98,6% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, ulatudes vaid 8,7 miljonit dollarit ja VIP käive on langenud 87,2% 1,72 miljardit dollarit. Väidetavalt koges Cotai riba saal ka massitabeli langust võrreldava 98,3% võrra perioodil 22 miljonit dollarit võitmata 7,2 miljonit dollarit analoogse langusega pelgalt mänguautomaatide võiduks 2,4 miljonit dollarit.

Puudub ülejääk:

1000-toalise Wynn Macau ja teise kvartali olukord polnud väidetavalt parem, kuna põhitegevustulud kahanesid 97,8% 11,9 miljonit dollarit samal ajal kui korrigeeritud kasum enne intresse, makse, kulumit ja amortisatsiooni vähenes 147%, moodustades kahjumit 82,6 miljonit dollarit. Väidetavalt kaotas kinnisvaraturu käive 93,5% – lise languse 93,5% – ni 607,1 miljonit dollarit massitabeli ja mänguautomaatide võiduga tuleb kell kell 3,4 miljonit dollarit ja 2,6 miljonit dollarit vastavalt.

Teadaolevalt loe Wynn Macau Limited avaldust …

„Meie kasiinode tegevus on pärast seda täielikult taastatud. Teatavad rahvatervise kaitsemeetmed, näiteks reisijate karantiinid, lauamängude kohtade arvu piirangud, mänguautomaatide vahekaugus, temperatuurikontroll, maskide kaitse, koronaviiruse testi tulemuste nõuded mängualadele sisenemisel ning tervisedeklaratsioonid kehtivad praegu. “

Vanemate vasturääkivus:

Lõpuks teatati, et ka emaettevõttel Wynn Resorts Limited oli teine ​​kvartal kohutav, kuna tema enda ettevõtte kogu äritulud vähenesid aastatagusega võrreldes 94,8% 85,7 miljonit dollarit koos sellega korrigeeritud kasumiga enne intresse, makse, kulumit ja amortisatsiooni, lõpetades kolmekuulise perioodi kahjumiga 322,9 miljonit dollarit.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga