Wynn Macau Limited aprilli ja mai puudusteade


Aasia kasiinooperaator Wynn Macau Limited on teatavasti hoiatanud investoreid, et ta ootab aprilli ja mai kuu jooksul korrigeeritud kasumis enne intresside, maksude, amortisatsiooni ja amortisatsioonide kasumit kuni 126,1 miljonit dollarit.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku neljapäevast esitamist, et täpsustada, et see puudujääk on tingitud jätkuvatest koroonaviirustega seotud piirangutest, mis on alates veebruari keskpaigast tõsiselt piiranud Macau ja Mandri-Hiina vahelist reisi. ja võib lõpuks tähendada vähenemist kuni 157% võrreldes aastatagusega.

Analoogne eelis:

Inside Asian Gaming teatas, et eeldatav kahju on võrreldav 215,2 miljonit dollarit kasumit Wynn Macau Limited salvestatud eelmise aasta sama kahe kuu jooksul. Allikas selgitas veel, et nende vähem üllatavate uudiste paljastamine tuleb just siis, kui peatselt on alustamas nii 1000-toalise Wynn Macau operaator kui ka veelgi suurejoonelisem Wynn Palace Cotai. seeniorpakkumise pakkumisel et see loodab tõsta nii palju kui 991,3 miljonit dollarit.

Pidev puudujääk:

Wynn Macau Limited ennustas ka, et enamus Ameerika Ühendriikide kasiinooperaatorile Wynn Resorts Limited kuuluvast ettevõttest, prognoosib tema kahe kuu kogu äritulu on aasta-aastalt langenud umbes 97%, ulatudes umbes 17,9 miljoni dollarini kusjuures korrigeeritud kasumi keskmine päevane puudujääk enne intresse, makse, kulumit ja amortisatsiooni on ligikaudu 2 miljonit dollarit.

Teadaolevalt loe Wynn Macau Limited esitatud taotlust …

„Meie hinnangul mõjutab lauamängude võiduprotsent negatiivselt korrigeeritud omanditulu enne intresside, maksude, amortisatsiooni ja amortisatsiooni umbes 24 miljonit dollarit kahe kuu jooksul, mis lõppes 31. mail, võrreldes 2005. aasta negatiivse mõjuga 12 miljonit dollarit võrreldava 2019. aasta perioodi jaoks. ”

Operaatori optimism:

Wynn Macau Limited teatas siiski, et oma keskendu ‘lisatasu külalised”On seatud teenima koroonaviirusejärgseid taastumismeetmeid ka pärast reisipiiranguid Aomeni ja Hongkongi vahel hakatakse tõstma, mis võis tulla kohe 8. juulil. Operaator osutas väidetavalt lisaks viienädalasele perioodile alates 20. veebruarist, mil tema brutomängutulud olid sarnaste reisipiirangute rakendamise tõttu umbes 25% väiksemad kui ajaloolisel tasemel, kuid sellele vaatamata “eeskätt meie VIP- ja esmaklassiliste massituru külaliste poolt.

Wynn Macau Limitedi arhiiv on väidetavalt loetud …

„Sel perioodil langes meie igapäevaselt korrigeeritud kasum enne intressi-, maksu-, kulumi- ja amortisatsioonikahju umbes 800 000 dollarit samal ajal kui meie igapäevased tegevuskulud olid umbes 2,5 miljonit dollarit sulgemisperioodil. Eeldame, et saavutame rentaablitega korrigeeritud tulu enne intresside, maksude, amortisatsiooni ja amortisatsiooni, kui see ulatub vahemikus 45–50% meie ajaloolisest hasartmängutulust. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga