WV kasiinod saavad taasavada alates 5. juunist


Lääne-Virginia viieks litsentsitud kasiinoks on 5. juunil taasavamine andnud rohelise tule, samas kui piiratud arvu videomängude jaemüüjad võiksid uuesti tegevust alustada laupäeval, 30. mail, teatas USA idaosariigi esmaspäevane teadaanne. Kuberner Jim Justice.

Lisaks mänguvõimalustele hõlmas Justice ka nimekirja muudest ettevõtetest, mis on esile tõstetud lähinädalatel avama.

Vedelik olukord:

69-aastase vabariiklasest kuberneri pandeemiaõppuse ajal ütles ta väidetavalt, et osariigi loteriidirektor John A. Myers oli seotud juhendamise väljatöötamisega. Myers määrati West Virginia loterii direktoriks 18. septembril 2018 kohtuniku poolt, kes on riigi ainus miljardär.

Metro Newsi teatel kommenteeris Justice tervise- ja ohutusprobleemide ning majandustegevuse vahelist tasakaalu, öeldes:

“See on halb olukord ja ilmselt mu elu raskeim olukord.”

Ja kuigi piiranguid on leevendatud, jälgivad justiitsministeeriumi sõnul koronaviiruse levikut endiselt riigijuhid ja reageerida, kui teravik on tuvastatud.

See on ladus olukord. Mõned neist on võivad muutuda, ”Lisas õiglus.

WV hasartmängude maastik:

Mäguriigi viis litsentsiga kasiinot on Mägironija kasiino hipodroom ja kuurort Hancocki maakonnas, mis kuulub New Yorgis asuvale kinnisvarainvesteerimisfondile Vici Properties (renditud Century Casinos, Inc.), Mardi Grase kasiino ja kuurort Cross Lanesis, mille Delaware North omandas 2018. aasta veebruaris, Wheeling Islandi hotell-kasiino-hipodroom, mille omanikud on ka Delaware North, Hollywoodi kasiino ja Inn Charles Town Races’is Jeffersoni maakonnas Mängu- ja vaba aja omadused, Inc. ja Penn National Gaming, Inc.

Viies kasiino on kell Roheline, 710-toaline luksuskuurort Allegheny mägedes Valge väävliallika lähedal, mille 7. mail 2009 ostis Justiitspere Grupp, LLC, ettevõttele, mis kuulub Justice’ile, 20 miljonit dollarit. Enne Justice’i perekonna omandamist kuulus kuurort Ameerika valdusettevõttele CSX Corporation, mis esitas pankrotiavalduse 20. märtsil 2009. Kuurordi veebisaidi kohaselt Greenbriar avatakse uuesti 22. mail.

Levialad eemaldatud:

Teatis teatas, et Justice teatas, et Monongalia, Marioni, Harrisoni, Jeffersoni ja Berkeley maakonnad eemaldatakse levialadena.

Kohaliku uudisteagentuuri teatel ütles Justice, et…

“Uue süsteemi kohaselt pole meil enam maakondi leviala hoiatus. ”

Kõrge ja kuiv:

Pärast kinnitamist osariigi esimene koroonaviiruse juhtum (Ida-Panhandles) andis teisipäeval, 17. märtsil Gov. Justice volituse sulgeda osariigis kõik kasiinod, restoranid ja baarid. täitevkorraldus ajutiselt sulgedes riigi viis hasartmänguasutust, ei jätnud Lääne-Virginia kasiino kliendid enam kuhu minna.

Erinevalt naaberriigist Pennsylvaniast pole veebikasiinod tagavaravariant. Kui 27. märtsil 2019 oli telefonil H2934, Lääne-Virginia loteriide interaktiivse panustamise seadus lubades legaliseeritud veebikasiinod Venemaal Lääne-Virginia kui seaduseks sai, ei ole kavandatud turuleviimise kuupäevad veel kindlaks määratud. Ajaskaalale lähim on alles veebruar 2021. Seadus näeb ette ühe litsentsi iga riigi viie kasiino kohta.

Eelnõust sai automaatselt seadus kui Gov justiitsminister ei suutnud selle vastu tegutseda, nagu aasta varem, kui ta otsustas mitte allkirjastada WV spordiennustusi legaliseerivat seaduseelnõud, ning ka tegevusetusena sai see seaduseks.

Lisaks Pennsylvaniale ja New Jersey’le on Lääne-Virginia alles kolmas osariik, kes legaliseeris mobiilse spordiennustuse, online-kasiino ja online-pokkeri.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga