WSOP teatas, et ülemaailmsed kasiinomeistrivõistlused on kolinud võrku


Kuna koroonaviiruse pandeemia on rühmitustegevuse peatanud, on live-pokkerisündmused seisnud. On ebaselge, millal kasiinod ja kardiruumid täisvõimsusel tegutsevad, nii et pokkeriturniiride korraldajad pidid olema loovad. Paljud operaatorid, sealhulgas World Series of Poker, on otsustanud live-sündmusi veebis teisaldada. Paar päeva tagasi teatas WSOP, et nad liiguvad nüüd edasi Kasiino ülemaailmne meistrivõistlus (GCC) veebimaailmas koos sarja lõpetamise käivitamisega, “Series Finale” juuni alguses.

GCC üksikasjad:

GCC pidi augustis toimuma kolme päeva jooksul Harrah’s Cherokee kasiinos. Nüüd, WSOP on otsustanud sündmuse veebis teisaldada ja teisaldanud alguskuupäeva 13. septembrinith. Mängijad, kes kvalifitseerusid võistlema, peavad võistlema sõitma New Jerseysse või Nevadasse, kuna nad on ainsad osariigid, kes pakuvad WSOP mängimine.

Võistlemiseks kvalifitseerunud mängijate hulka kuuluvad WSOP Circuit põhisündmused sama hästi kui Kasiino meistrivõistlused võitjad või need, kes on ove3ralli edetabeli 50 parima teenija seas. Nendele mängijatele saadetakse kutsed osalemiseks.

Allika sõnul…

WSOP pakub ka uut sarja lõppu “Hooaja finaal” Veebiringisündmus. See algab alates 3. juunird kuni 14-nith. Selle valiku korral antakse GCC-le kokku 13 kohta. Sarja sündmuse võitmisega saab teenida kaksteist punkti. Viimane koht läheb edasi Hooaja finaali kasiinošempion kui kõik sündmused on läbi.

Kord päevas, sarja finaali ajal, saavad mängijad võistelda üritusel, sisseostude suurus on vahemikus 215–1000 dollarit. Üks suuremaid üritusi on Online lõppvõistluse ringrull 6-Max üritus, millel oli sisseost 1000 dollarit ja garanteeritud auhinnafond 150 000 dollarit. Hooaja finaal lõpeb Põhiturniir, mille sisseostmine on 525 dollarit ja auhinnaraha 300 000 dollarit.

WSOP edasi lükatud:

GCC veebis käimise uudised tulevad veidi rohkem kui kuu pärast WSOP teatas, et lükkavad tavalise suvise WSOP-i sügisesse. Kümned tuhanded inimesed laskuvad teele Rio All-Suite hotell ja kasiino igal aastal mais, et osaleda paljudel WSOP kuldkäevõru üritustel. Sel aastal tuleb mängijatel võistlemiseks oodata paar kuud kauem.

Kuupäevi ja kogu ürituste ajakava ei ole veel avaldatud. Kuna kasiinod avanevad uuesti ja koronaviirust jälgitakse tähelepanelikult, võime eeldada, et WSOP pakub sarja oleku kohta rohkem teavet.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga