WSOP on teatanud veebisarjast, mis pakub 85 kuldkäevõru üritust


World Series of Poker teatas veidi aega tagasi, et lipulaeva suvesari lükatakse koronaviiruse pandeemia tõttu edasi. See tähendas, et suvekuud jäävad kvaliteetsete pokkerimängude jaoks Las Vegases lühikeseks. Nüüd on WSOP teatanud, et nad otsustasid luua kahe kuu jooksul toimuva veebipokkerifestivali World Series of Poker Online. Mängijad saavad võrgus võistelda kvaliteetsetel turniiridel, mille haaramiseks on kokku 85 kuldkäevõru!

Üks läbi aegade suurimaid veebiturniiride seeriaid:

WSOP Online on üks kõigi aegade suurimaid online-pokkeriseeriaid, mida kajastatakse võrgutoimingute jaoks tohutult palju auhindu ja meedias. Mängijatel on võimalus võistelda ja võita kuldkäevõrusid WSOP sait samuti GGPoker.

Uus sari algab 1. juulil ja toimub Põhja-Ameerika võrgus ühe juulikuu jooksul ühe käevõruüritusega päevas. Osaleda saavad mängijad, kes asuvad New Jersey ja Nevada osariigis.

19. juuliks algavad WSOP Online käevõru üritused GGPokeri võrk. Rahvusvaheline sari jätkub 6. septembrini ja vastavalt WSOP-le on see esimene kord, kui mängijad väljastpoolt Ühendriigid on saanud võrgumaal võistelda ametliku käevõru nimel.

GGPoker pakub käevõru ajakava jooksvalt ning pakub kena valiku sisseostude ja vormingute vahel. WSOP.com-il tähistab see sait sarja mitmete stiimulite ja eripakkumistega. Käevõruürituste satelliidid algavad kõigest 1 dollarist, mis teeb need kõigile taskukohaseks.

WSOP tegevdirektor Ty Stewart kommenteeris uut sarja, öeldes: “Ilma WSOPita poleks suvi. Ehkki oleme rõõmsad oma toimumiskohtade taasavamise ja optimistlike tulevase võrguühenduseta sündmuste suhtes, ei saa me olla põnevam, kui süvendame oma suhteid GGPokeriga ja vaatame, kuidas mõni ajalugu sel suvel veebis levib. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga