WSOP kasiino maailmameistrivõistlused lõpevad AJ Kelsalli võidugaEsimest korda WSOP ülemaailmsete kasiinode meistrivõistluste ajaloos mängiti seda üritust veebis. Koronaviirus põhjustas sündmuse edasilükkamise ja sotsiaalse distantseerumise jätkumine tähendas, et sündmus tuleb hoida veebis. WSOP korraldas ürituse New Jerseys ja Nevadas 13. septembril. Ainult kutset pakkuva üritusena toob turniir võistlema parimatest parimat. Osavõtutasu on 10 000 dollarit ja kuna võistleb 130 mängijat, tõi turniir auhinnaraha veidi üle miljoni dollari.

Mängijad said sündmusele kvalifitseeruda võites a WSOPC põhiturniir või nimetatakse seda Kasiino meister. Mängijad, kes lõpetasid 2019. aasta WSOP aasta mängija 100 parema hulgas, said ka sisse osta. Selle aasta veebiversiooni jaoks kulus võitja nimetamiseks 11 tundi. Lõpuks oli kolmekordne WSOPC ringivõitja AJ Kelsall kes lõpetas esikohal.

Võitlus esikoha finišis

Kui finaallaud algas, oleks Kelsall chipimängu põhjal keskel. Välja saades saaks ta kena jala Shawn Daniels aastal 5th koht. Sealt läheks ta pärast tõukamist juhtima Brad Albrinck kolmandal kohal ja siis läks heads-up mängus vastamisi Michael Trivett.

Kui heads-up algas, korraldas Kelsall a 2 kuni 1 kiibi plii. Ei läinud kaua, kui Trivett duubeldas ja liidrikohale asus. Kelsall ei oodanud aga kaua aega, enne kui liidripositsiooni tagasi võttis ja viimase käe võitis, et esikohale jõuda.

Lõpptulemused:

Koht Mängija Auhind
Esiteks AJ Kelsall 275 632 dollarit
Teiseks Michael Trivett 170 344 dollarit
Kolmandaks Brad Albrinck 120 161 dollarit
Neljandaks Michael Wang 87 098 dollarit
Viiendaks Shawn Daniels 64 735 dollarit
Kuues Sam Cosby 49 541 dollarit
Seitsmes Eric Ethans 39 055 dollarit
Kaheksas Frank Marasco 31 672 dollarit


uus jerseyonline pokernevadaaj kelsallmichael trivettwsop ülemaailmsed kasiinode meistrivõistlusedLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga