Wipeout-seeria, millel on sellel nädalal suured auhinnafondid


Intertops Poker alustab sel nädalal vahetult Pühkimisseeria, lõbus pokkeriturniiride pakkumine, kus on garanteeritud auhinnafondid, millele on lisatud rohkem raha. Wipeout XL turniirisari on saidil olnud populaarne ja mängijad loodavad näha rohkem auhinnaraha. Nende taotluste tõttu otsustas Intertops sel nädalal auhinnaraha suurendada ja pakkuda kokku 32 000 dollarit!

Üksikasjalikud andmed Wipeout Series Boost kohta:

Alates 27. maistth 30-nith, näevad mängijad, et garanteeritud auhinnafond on iga päev üles tõstetud. Kolmapäeval tagatud 3000-dollarine auhinnafond on ilmatu 12 000 dollarit erisündmuse lõpetamiseks. Saidihalduri sõnul on sisseostud pisut suuremad, kuid sait pakub odavaid satelliite, et mängijad saaksid üritustel võistelda.

Satelliidid 9000 dollari suurune üritus algab kõigest 0,75 dollarist ja 12 000 dollarise sündmuse korral on 5 dollarit. Tegevus algab kolmapäeval, kui mängijad saavad võistelda nii satelliitidel kui ka lisavõimalustel.

Kõik selle seeria pokkeriturniirid toimuvad No Limit Texas Hold’em formaadis, stardipakkideks seatakse 2000 žetooni. Rulood suurenevad iga kümne minuti järel.

Mänguautomaadi tegevus:

Kell Intertops pokker, pakub ka kasiinomängude sektsioon spetsiaalseid stiimuleid. See nädal on Extra keerutuste nädal, alates 25-stth kuni 31st. Mängijad, kes teevad sissemakse vähemalt 30 dollarit, teenivad 40 keerutust Total overdrive slotimäng. Kasutada tuleb boonuskoodi TOTAL40.

60-dollarise sissemaksega teenivad mängijad 70 veebipõhist keerutust Supermagusad mängu. Selle tehingu jaoks on vaja boonuskoodi SUPER70. Teenige lisakinnituste korral kuni 250 dollarit, kui panustamise nõue on 30x.

See tehing on mängijatele suurepärane võimalus teenida täiendavaid keerutusi, mis on tasuta mängimine. Lisaks saate proovida uusi mänge, mida te pole varem mänginud!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga