William Hilli ees ootavad suured muudatused


Suurbritannia hiiglaslik kihlvedude valmistaja William Hill teatas, et ühendab oma võrgu- ja jaemüügidivisjonid ning paneb vastloodud operatsiooni juhtima endise praeguse ülemuse Phil Walkeri.

Ajalehe Racing Post teisipäevase reportaaži kohaselt täpsustas Londoni peakontoriga operaator, et kolimine võimaldab tal paremini keskenduda eesseisvatele väljakutsetele, lootes, et suudab kiiresti taastuda koroonaviiruse pandeemia põhjustatud hiljutisest majandussurutisest. .

Väljakutseid esitavad asjaolud:

Racing Post teatas, et William Hill tugevdas oma bilanssi eelmisel kuul kogudes umbes 224 miljonit naela (279 miljonit dollarit) aktsia paigutuse kaudu ja et kihlvedude valmistaja on nüüd innukas kiirendama oma riigisisese laienemise plaane. Ent Suurbritannia valitsuse otsusega, mis väidetavalt vähendas maksimaalset panust, sunniti firmat hiljuti sulgema umbes 713 kihlveopoodi. fikseeritud koefitsiendiga panustamisterminalid alates 100 naela (125 dollarit) spinni kohta kuni 2 naela (2,50 dollarit).

Lahkuv direktor:

Ulrik Bengtsson asendas Philip Bowcocki oktoobris William Hilli tegevjuhina ning tema viimased muudatused on lisaks sellele teatavasti ka kihlvedude jaemüügi tegevdirektor, Nicola Frampton, astuda pärast kuut aastat rollis. Ta liitus kihlvedudega raamatupidamishiiglasest Deloitte Touche Tohmatsu Limited 2010. aastal ja teatas väidetavalt, et ta onolnud absoluutne privileeg”Alates 2014. aasta juunist Londoni börsiettevõtte jaemüügidivisjoni juhtimiseks.

Frampton teatas väidetavalt …

Meie kauplustel on meie edus oluline roll ja ma vaatan järgmistel kuudel koostööd Philiga üleandmiskava väljatöötamisel. ”

Tulev koostöö:

Hiljuti selgitas Hill, et Walker on viimase kaheksa kuu jooksul juhtinud oma veebiettevõtteid pärast peaaegu kaheksa aastat konkureerivate spordikihlvedude pakkujatega Ladbrokes ja Gala Coral Group Limited. Väidetavalt kuulutati see, et ta on nüüd Framptoniga koostööd teinud järgmised kuus nädalat püüdes neid kahte jaotust tõhusalt ühendada.

Väidetavalt kuulutas Bengtsson…

„Kui on aeg, jääb Nicola Framptoniga hüvasti. Nicola on olnud William Hilli juures kümme aastat ja on olnud juhtiv meeskond samuti olla meie jaeäri ümberkujundamisel ja ümberkujundamisel abiks. ”

Rootsi sayonara:

Muude muudatuste käigus kuulutas William Hill väidetavalt, et lõpetab 2018. aastal asutatud Rootsi kontori pärast Skandinaavia veebikasiino operaatori hr Greeni ja Company AB omandamist ning kavatseb hiljem selle rajatise ülesanded üle viia.Krakowisse või Leedsi. ”

Teadaolevalt loe William Hilli avaldust …

Kasutame tootearenduses meeskondlikku lähenemist milles meeskonnad on joondatud toetatava ärivaldkonnaga. See eeldab, et peame üles ehitama õige arvu meeskondi, kellel on vajalikud oskused, mis tähendab oleme pidanud asukohtade osas tegema raskeid otsuseid. Meie eesmärk on sulgeda Stockholm kontor aasta lõpuks. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga