William Hill saab ülevõtmispakkumisi kahelt ettevõttelt


Teatavasti on Caesars Entertainment ja Apollo Management International LLP saatnud ülevõtmisettepanekud Suurbritannia kihlveokontorile William Hill PLC. Londoni börsil noteeritud ettevõte on nüüd USA-s suur operaator ja läbirääkimised kahe ettevõttega jätkuvad. William Hill on kordanud, et pole kindlust, et tehing toimub ja ettepanekute tingimusi pole avalikustatud.

Võimalik ülevõtmine

Reedel kasvasid William Hilli aktsiad üle 40%, mille ettevõtte väärtus on nüüd üle 3 miljardi naela. USA-s on see 3,82 miljardit dollarit. Aruannete kohaselt teatas Caesars Entertainment, et William Hilli juhatus oli näidanud, et ettevõtte aktsionäridele soovitatakse võimalikku sularahapakkumist hinnatasemel.

Tehingu võiks lõpule viia 2021. aasta teine ​​pool kui aktsionärid lubavad nii konkurentsi kui ka konkurentsivastaseid asutusi. Caesarsi tegevjuht Tom Reeg ütles, et William Hilli spordiennustuse asjatundlikkus täiendab Caesarsi praegust pakkumist ja võimaldab ühendatud kontsernil paremini teenindada kliente USA veebi- ja spordiennustusturul.

Sellel aastal, William Hill on tabanud Covid-19 pandeemia. Viirus pani ettevõtte sulgema üle 100 oma Ühendkuningriigis asuva kaupluse. Siiski on ettevõte viimastel aastatel Ameerika Ühendriikides märkimisväärselt kasvanud, kuna spordiennustusturg kasvab riigis jätkuvalt.

Juba Caesarsi partner

William Hill on juba partnerlusprogrammiga Keisrid ettevõte, kuna need kaks allkirjastasid a tegelema ESPN-iga septembri alguses. Spordiennustusettevõte integreerib oma koefitsiendid nii ESPN-i veebisaidile kui ka fantaasiarakendustesse osariikides, kus on seaduslik panustada spordile.


spordiennustusedCaesarsi meelelahutusühinenud kuningriikühinenud riigidWilliam Hill plcwilliam Hill usapollo management international llpLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga