Wazdani Reel Hero online-slotimäng on nüüd reaalajas


Enim hinnatud mänguarendaja Wazdan on teatanud uhiuue slotimängu käivitamisest, mida mängijad on väga oodanud. Pealkirja kangelane pealkirjastas seda uut mängu veebruaris ICE Londoni ajal ja kõik on selle saabumist oodanud. 5-rulline, 20-pealise mänguautomaadiga slotimäng pakub suure energiaga sci-fi kogemust, mis hõlmab kvaliteetset süžeed ja ainulaadseid boonuseid, mis on ühendatud juhtivate tegelastega.

Järgige superkangelasi:

Selles uuenduslikus väljaandes jälgivad mängijad kosmoses asuvat nelja superkangelast, kui nad reisivad, et võidelda olenditega kogu galaktikast. Mängijad saavad kogu aeg aktiveerida erifunktsioone, näiteks laiali, metsikudja lisa keerutab boonus.

Seal on neli superkangelast mängus ja igal ühel on oma relv, millele mängijad saavad boonuse saamiseks juurdepääsu. Altiera boonus on mäng, kus mängijad pääsevad plasmapüstoli kaudu juhuslikele metsikutele pakkumisele koos täiendavate võitudega. Koos Richi boonus, häkitakse rullisüsteem ja metsik sümbol laieneb, et katta kogu rull ja lukustada kordi.

Pressiteate kohaselt, kui Victoria boonus on aktiveeritud, nihutab see rulle paremale. Esimene rull hakkab liikuma, et aidata luua võidukombinatsioon. Lõplik boonus on seotud ühega Jax. See näeb ülivõimsat relva, mis tulistab rullidest välja võidusümbolid, et luua võitnud transistor.

See ainulaadne pealkiri pakub mängijatele juurdepääsu põnevale mängule, millel on täielik süžee, uuenduslikud tegelased ja pidev tegevus. Olles startinud 10th, mäng on nüüd mänguks valmis!

Wazdani mängude suured võidud:

Uue mänguautomaadi väljakuulutamisega tegeleb Wazdan ka suurte võitude pealkirju. Alles mõni päev tagasi 9 lõvi pesa arendaja löödi Playamos platsil ilmatu 20 000 eurot. Hiiglaslik jackpot oli mängija jaoks tore võit, kes tegi enne auhinna võitmist vaid 50-eurose panuse.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga