Wazdani 9 lõvi pakub Playamo mängijale suurt võitu


Alles eelmisel nädalal sai online-kasiinosaidi Playamo mängija kena jackpoti auhinna kätte saada vaid 50-eurose panusega. Mängija teenis väikese summa Wazdani 9 lõvil ja suutis võita 20 000 euro suuruse jackpoti! Mäng 9 Lions ilmus just 2018. aastal ja on muutunud mängijate seas lemmikuks, teenides isegi G2E Asia Hot Product Awardi, kui seda esmakordselt tutvustati.

Suur võit:

See oli hea päev Playamo klient kui 50 € spin tulemuseks oli Lohede boonuse löömine. Mängija valis draakoni muna, mis sisaldas suurt auhinda. Online-slotimängu draakonid pakuvad kvaliteetseid auhindu a-ga 1000x panuse boonus saadaval. Seekord suutis kvaliteetse saidi mängija teenida 400x kihlvedu!

Wazdani müügiosakonna juhataja Andrzej Hyla ütles võitu kommenteerides: „Meil on väga hea meel näha, et mängija võidab nii suure summa, kui ta mängib ühte meie populaarseimast mängust, 9 lõvi. See mäng oli kohene löök nii mängijate kui ka operaatorite seas ja meil on tõesti hea meel näha, et mängija valik keerutada 9 lõvi maksis nende eest heldelt ära. Loodame tulevikus nende põnevate suurte võitude kohta veelgi rohkem teada anda. ”

Veebikasiino, kus võit toimus, on mängijate seas populaarne oma kasutajakogemuse ja disaini tõttu. Playamo pakub ilmatu 2000 pärisrahaga kasiinomängu sealhulgas teenindusajad, klassikalised valikud, lauamängud ja live-diileri valikud.

Uus ostmise funktsioon:

Uudised suurest võidust tulevad samal ajal, kui Wazdan tutvustas a uus funktsioon Osta. Maltal asuv veebimängude tarkvara pakkuja avalikustas juuni alguses uue funktsiooni Buy Feature. See funktsioon annab mängijatele kohesed võimalused boonuste ostmiseks pakkuja mängudest. Mängijad saavad selle funktsiooni igal ajal sisse lülitada, mis välistab boonuste aktiveerimise ooteajad.


igamingonline slot gameswazdan9 lionsplayamodragon boonusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga