Wazdan tõi turule uue funktsiooni Buy Feature


Maltal asuv iGamingi tarkvarapakkuja Wazdan on avalikustanud oma uhiuue mängude funktsiooni Buy Feature, mis on loodud selleks, et anda mängijatele koheseid võimalusi boonuste ostmiseks kõigis oma mängudes.

Maksjad saavad uue funktsiooni igal ajal kasutada, mis välistab vajaduse mängude ajal boonuste aktiveerimiseks oodata ja valib selle asemel mängu ajal mis tahes funktsiooni, mis neile meeldib. See lisab mängule täiendavat elevust ja on tõestatud, et see suurendab mängijate hoidmist.

Funktsioonide saadavus:

Edaspidi on lõbus ja hõlpsasti kasutatav uus funktsioon saadaval kõigi Wazdani uute mängudega ja see on juba saadaval hiljuti välja antud pealkirjad sealhulgas Aasia-teemalised, 3-rull, 8-palgaliin online-pesa, 9 tiigrit, Black Horse Deluxe, Lucky 9 ja Sonic Reels, pakkuja uusim väljaanne.

Lihtne kasutada nagu kõiki Wazdani funktsioone, vaid selle aktiveerimiseks kulub vaid kaks klõpsu Osta funktsioon, mis teeb kiireks tööks, lubades mängijatel soovitud boonust osta. Veelgi parem, mängijad ei pea ootama, et valida boonus juhuslikult, vaid nad saavad osta oma boonusvooru. Uus funktsioon siiski saab kasutada ainult madalama panuse korral ja kõrgemad panused lukustatakse sõltuvalt mängu panuse tasemest.

Boonuse ostmise võimalus:

Kommenteerides uut mängude funktsiooni, Wazdani müügijuht, Andrzej Hyla, ütles …

„Meil on hea meel teatada Wazdani uusimast funktsioonist Buy Feature, et rahuldada mängijate suurt nõudlust, kes otsivad võimalust osta oma boonuseid vastavalt oma soovile. Nagu kogu Wazdan kohandatavad funktsioonid, on funktsioon Osta funktsioon loodud mängijakogemuse optimeerimiseks, pakkudes funktsioonis sujuvat navigeerimist, et anda mängijatele soovitud boonuseid. ”

Ainulaadsed omadused:

Unikaalsed Wazdani funktsioonid on loodud mängude kohandamiseks vastavalt mängija soovidele ja üldise seotuse suurendamiseks Volatiilsuse tasemed, mis võimaldavad mängijatel volatiilsust kas suurendada või vähendada, nii et nii kõrgetel kui ka madalatel rullikutel on võimalik mängu mängida, Ainulaadne Mängufunktsioon, mis võimaldab 50/50 võitu koheselt kahekordistada, Ülikiire režiim, kiirendab mängimist, Topeltkuva režiim ja Big Screen Mode, mis on varustatud kahe suumimisrežiimiga, mis võimaldab teil mängu rulle reguleerida nii, et see täidaks kogu ekraani. Veel kaks suurepärast pesafunktsiooni, Energiasäästu režiim ja Ultra Lite režiim, aitab teil säästa aku tööaega ja lühendab mängude laadimisaegu.

Paljutõotav algus:

Valetta peakorteris tegutsev veebikasiino tarkvaraarendaja, kes algatas uue aasta ICE London 2020 raames üheksa uue mängu tutvustamiseks, omab muljetavaldavat raamatukogu, milles on enam kui 120 HTML5 teenindusajad, videopokkerimängud ja lauamängud. Ettevõtte mängude hõngu kasutatakse juhuslike arvude generaatorid (RNG) poolt kinnitatud Gaming Laboratories International (GLI), mis aitab tagada mängu terviklikkuse.



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga