Wazdan läheb koos Telly Reelsiga vanakooli


Pärast hiljuti oma uuendusliku reklaamivahendi Cash Drop käivitamist andis Maltal asuv iGamingi tarkvara pakkuja Wazdan nüüd välja uue loomingulise pealkirja Telly Reels.

Viie rulliga 20-realine mängupesa viib mängijad vana kooli telerite retromaailma, kus vikerkaar puuvilju ja paljusid boonuseid võrdsed suured võidud.

“Retro kunstiteos koos moodsate kaasaegsete funktsioonidega on võidukas kombinatsioon.”

Telly Reelsil on ka mõned lahedad funktsioonid, nagu näiteks tähtedega täituv külgpaneel, premeerides mängijaid 10 palgaga Telly boonuspöörded koos viie rullidega blokeeritud metsiku sümboliga. Mängijad saavad ka a Mini Telly boonus pannes paneelile üles viis liugurit, andes neile juhusliku auhinna, mille väärtus on kuni 10 korda suurem kui nende panus.

Scatter funktsioon:

Mängijad saavad aktiveerida ka suurt, värvilist õnneratas käivitades kolm hajutit, mis on tegelikult õnneratta väiksemad versioonid, pakkudes laia valikut võite, sealhulgas veelgi rohkem keerutusi, kordajaid ja juhuslikke wilde.

Kui soovite selle juurde pääseda, saavad mängijad valida Wazdani omad Osta funktsioon ja Ainulaadne hasartmängude funktsioon tööriistad jälitamise kiirendamiseks ja võimaluseks teenida kuni 1400-kordse panusega megavõite.

Wazdani müügijuht, Andrzej Hyla, kommenteeris uut mängu hiljutises pressiteates, öeldes …

“Retro kunstiteos koos moodsate tippfunktsioonidega on võidukas kombinatsioon – ja oleme kindlad, et mängijatele meeldib Telly Reels TM-le üleminek.

„See liitub suurepärase sisuga talliga, mis on nüüd kogu maailmas nõutav nii operaatorite kui ka mängijate poolt. Kutsuksin mõlemat üles häälestama lähikuudel veel! “

Tööriista sularaha tilk:

Nagu mainitud, käivitas Valetta peakontoriga arendaja 10. oktoobril oma Cash Dropi reklaamivahendi, mille funktsioonide täiustamiseks viidi läbi “ulatuslik testimisetapp” koos eelnevalt valitud kasiinodega. Wazdani sõnul pälvib uus toode hõõguvaid ülevaateid.

Kommenteerides edu, on Wazdani tegevjuht Michal Imiolek ütles …

„Meie partnerid on olnud toote üle äärmiselt õnnelikud ja entusiastlikud. Panustasime selle reklaamivahendi loomisele palju meeskonnatööga ja ei saa oodata, kui saame seda teiste operaatoritega jagada. Mõistame oma partnerite vajadusi ja seetõttu lihvisime edasi Sularaha tilk võimalikult lihtne, kiire ja intuitiivne. Igasuguste Wazdani mängude tunni-, päeva- või nädalakampaaniate seadistamine on sujuv ja tõhus. See osutub edukaks mängijate tähelepanu ja kaasatuse võitmisel. “

Lisaks pakkumisele preemiate kohene krediteerimine mängijate kontodele, võimaldades katkematut mängimist, saavad kasiinod seda teha nende pealkirju kohandada Cash Dropi logoga ning suunavad mängijad soovitud mängudele ja muule.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga