Washingtonis paranevad spordiennustuse väljavaated


Lääne-Ameerika osariigi Washingtoni osariik võib pärast jurisdiktsiooni üheksaliikmelise hasartmängu reguleeriva asutuse positiivset otsust saada kõige uuemaks spordiennustuseks.

Ajalehe The Spokesman-Review neljapäevase raporti kohaselt on Washingtoni osariigi hasartmängukomisjon saatnud kuberner Jay Insleele soovituse, et ta peaks heaks kiitma 15 kohaliku hõimuga mängukokkulepete muudatused, et võimaldada föderaalselt tunnustatud rühmadel pakkuda legaliseeritud seadusi. spordiennustus oma kasiinodes. Väidetavalt järgis sanktsioon seitsme-null-hääletust kahe erapooletu häälega ning see võimaldas reserveerimiskohtadel 45 päeva jooksul pärast demokraadi heakskiitmist avada seadustatud spordiraamatud.

Pikaajaline areng:

Ajaleht teatas, et see samm on alles viimane pikas protsessis, et seadustatud spordiennustused viia „Igihaljasse osariiki“ pärast 2018. aastat Ameerika Ühendriikide ülemkohus otsus, millega tühistati Professionaalse ja amatöörspordi kaitse seadus (PASPA). See otsus ajendas väidetavalt Washingtoni esindajatekoda ja Washingtoni osariigi senat kiita eelmisel aastal heaks seadus, mis võimaldaks hõimukasiinodes spordipanuseid teha.

Rikkad abisaajad:

Pressiesindaja ülevaade teatas, et väljavaade legaalsete spordiraamatute kasiinodesse toomisest võib osutuda õnnistuseks hõimude, sealhulgas indiaanlaste Kalispeli hõimu, Squaxini saare hõim, indiaanlaste Cowlitzi hõim, Snoqualmie India hõim ja Washingtoni Tulalip hõimud. Viimane rühm väitis väidetavalt regulaatorile, et põliselanike rühmad on seda juba kollektiivselt osariigi suuruselt seitsmes tööandja ja et spordipanustamine võimaldaks neil luua veelgi rohkem töökohti.

Kasulik ajalugu:

Ajaleht teatas, et soovitus võiks pealegi näha Colville’i reservatsiooni konföderatiivsed hõimud, suquamiši hõim, Puyallupi indiaanlaste suguharu, Swinomishi India hõimude kogukond ja Stillaguamishi Washingtoni indiaanlaste hõim augustikuu lõpuks õigus spordiraamatute avamiseks. Enne otsuse tegemist ja Washingtoni osariigi hasartmängukomisjon väidetavalt kuulda tõendeid nende rühmade edukate ja seaduslike mängude pakkumise 30-aastaste edusammude kohta.

Aeganõudev pööre:

Pressiesindaja ülevaade teatas, et mängude kompaktne muutmine võimaldaks lisaks Jamestown S’Kallami hõim, Lummi rahvas, Shoalwateri lahe hõim, indiaanlaste Spokane hõim ja Muckleshoot India hõim, et hakata pakkuma spordiennustusi ja kasutama saadud tulu oma tervise, hariduse ja sotsiaalhoolekande programmide rahastamiseks. Jaison Elkins on selle viimase hõimu esimees ja väidetavalt kuulutas ta, et need rühmad on mängudest kasu saanud, kuid et sajandeid kestnud väärkohtlemise ümberpööramiseks on veel palju tööd.

Elkins hääldas väidetavalt…

“Vaesuse, hooletuse ja haiguste mõjudest ei saa lihtsalt üle. Me kasutame iga dollarit, mis on saadud mängudest. ”