Washington D.C. tervitab spordiennustusi Capital One Arenal


Washingtoni pealinna Capital One Arena pakub tänu William Hilli ajutisele seadistamisele spordiennustusi. Kuna operaator plaanib ehitada püsiva spordiraamatu, asuvad Arena piletikassa nüüd iseteeninduskioskid ja kihlvedude aknad. Kihlvedude sõlmimine algas reedel ja mängijad on panuste tegemiseks jätkanud rivistamist ka täna. Mängijad saavad Arena kaudu panustada kolledžitesse ja profisporti.

Kihlvedude avamine nüüd avatud:

Piletikassa pakub ajutist ruumi spordikihlvedude tegemiseks üheksa iseteeninduskioskit, ja seitse kihlvedude akent. Piirkond on spordiennustuste jaoks avatud seitse päeva nädalas kella 11–23. Kuna spordiraamat on praeguse ajal avatud COVID-19 pandeemia, ohutusprotokollid on paigas. Kihlvedude korraldajad peavad olema sotsiaalse vahemaa tagant, töötajad kannavad maske ja kindaid. Kioskid desinfitseeritakse ka pärast iga klienti.

NHL Washingtoni pealinnad ja NBA Washingtoni võlurid kutsu areen koju. Areenil olev spordiraamat on esimene USA ja ühtlasi ka esimene Columbia ringkonna spordiraamat. Spordiennustusi alustati esmakordselt juunis D.C. Lottery’i rakenduse kaudu.

Püsivaks asukohaks valmistumine:

Ajutise spordiraamatu avamisel kommenteeris Monumentaalspordi äritegevuse president ja kommertsjuht Jim Van Stone: „Fännidele värskete ja innovaatiliste kogemuste pakkumine on meie missiooni keskpunkt Monumental Sports & Entertainment’is ja me oleme nii uhked teha koostööd William Hilliga, et tuua see uus mõõde Washingtoni pealinna piirkonda. ”

Monumentaalne sport ja meelelahutus on pealinnade, võlurite ja müstikute meeskondade omanik. Rühm teatas partnerlusest William Hill eelmise aasta oktoobris. Eesmärk on, et William Hill käivitaks sel sügisel spordiennustuste alalise asukoha.

Ajutine spordiraamat, mis käivitati ajal, mil profisport taas tegutseb. NBA ja MLB on selle kallal tagasi, mis tähendab, et panustajatel on midagi panustada. Sport võttis pausi, samuti hakkas koronaviirus kogu Ameerika Ühendriikides võimust võtma. Sellised liigad nagu MLB ja NBA üritavad normaalsustunnet pakkuda, alustades taas oma hooaega, ehkki teisiti kui kunagi varem, näiteks kui mängude ajal pole tribüünidel rahvahulki.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga