Wakayama prefektuur kahe jooksja hindamiseks


Jaapanis ja Wakayama prefektuuri valitsus on teatanud, et ainult kaks ettevõtet osalesid praegu suletud ettepanekutaotluse (RFP) etapis oma plaanis tagada riigi üks tulevastest integreeritud kasiinokeskuste litsentside kolmikust.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt loodab väike Honshu jurisdiktsioon ära kasutada 2018. aasta suvel vastu võetud föderaalseid õigusakte, et saada luba ühe kolmest hiiglaslikust integreeritud kasiinokeskusest võõrustamiseks. Allikas täpsustas, et need Las Vegase stiilis kohad peavad olema varustatud vähemalt 10 miljardi dollari suuruste hinnasiltidega ning lisaks kasiinole on lisaks mitmetele hotellidele, näitusepaikadele ja jaemüügielementidele.

Kiired ettepanekud:

Wakayama prefektuur algatas väidetavalt oma kampaania RFP etapi märtsis ja sai peaaegu kohe potentsiaalsed operaatoripakkumised Hongkongi peakontoriga kinnisvarahiiglase kohalikult harult Suncity Group Holdings Limited samuti Kanada erakapitali haldamise ettevõtte alluv Clairvest Group Incorporated. See protsess on aga väidetavalt lõppenud rohkem konkreetseid pakkumisi esitanud kandidaate ei ole ametiasutuse projekti jaoks viia integreeritud kasiinokeskus 50,7 aakri suurusele eravalduses olevale maatükile Marina City kunstsaarel.

Lähenev päevakava:

Kodu umbes 945 000 inimesele, Wakayama Prefektuur avaldas hiljuti oma ambitsioonika kuurordikasiinode kampaania rakenduspoliitika ja väidetavalt kavatseb seda nüüd teha hakata hindama kahe jooksja pakkumiste kasulikkust enne lõpliku võitja valimist enne 2022. aasta märtsi tähtaega. Seejärel kavatseb jurisdiktsioon esitada oma täidetud taotluse ühe 40-aastased litsentsid föderaalvalijate komisjonile lootuses saada roheline tuli sellise hasartmängusõbraliku rajatise esietendamiseks enne 2026. aasta lõppu.

Pakkujate taustad:

Suncity Group Holdings Limited on Aasia junketioperaatori tütarettevõte Suncity Group ja väidetavalt omab ta enamusosalust Venemaa 121-toalises Tigre De Cristali saalis. Lisaks sellele käivitas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte eelmisel kuul pehme muljetavaldava Hoiana arenduse Vietnami keskosas ja lisaks plaanib ta 700 miljonit dollarit Kuurordid World Westside City arendamiseks Filipiinidel järgmise aasta lõpuks.

Väidetavalt vastutab Clairvest Group Incorporated omalt poolt juba Tšiilis, Indias, Kanadas ja Ameerika Ühendriikides asuvate kasiino- ja kuurordikinnistute eest, mis tavaliselt 300-toalised hotellid restoranide, konverentsikeskuste ja teatrite kõrval. Toronto peakontoriga ettevõte saab praegu kenasti hakkama 1,9 miljardit dollarit aktsiakapitalis ja väidetavalt jookseb Jaapanis oma turule Tokyos asutatud aktsia kaudu Clairvest Neem Ventures ettevõte.


tigre de cristalrfp taotlushoianintegreeritud kasiinokeskuswakayama prefektuuremarina cityclairvest grupp asutatudühiskonnagruppide osalused piiratudclairvest neem ettevõtmised