Võimalik mänguautomaatide keeld Prahas


Tšehhi Vabariigis kavatsetakse Praha linnavolikogus täna hiljem kaaluda vastuolulisi õigusakte, mis keelaksid kõigi elektrooniliste ja mehaaniliste mänguautomaatide kasutamise alates 2024. aastast.

IGamingBusiness.comi teisipäevase aruande kohaselt propageeritakse ülelinnalist keeldu, mis aitab vähendada probleemsete hasartmängude levikut umbes 2,6 miljoni elanikuga linnas. See hõlmaks ka maapealseid teenindusaegu, vabastades elavatest kasiinodest. lauamängud nagu rulett ja blackjack.

Eriti problemaatiline:

Toimumiskohad aastal Praha olid 2010. aasta alguses koduks 15 934 mänguautomaadile, kuid see summa on sellest ajast alates langenud 3 995-le eelmise kuu lõpu seisuga. Allikas viitas kohalikule volikogule Hana Kordova Marvanova kui deklareerimine, et need üksused on nüüd konkreetselt suunatud pärast nende identifitseerimist hasartmängusõltuvuste peamine juht.

Kordova Marvanova ütles väidetavalt iGamingBusiness.com-ile …

„Hasartmängude toimimise reguleerimise küsimus on eelkõige tasakaalustatud lahenduse leidmine; reageerimine õigusaktide ja kaasaegsete mängutehnoloogiate arengule. Ühelt poolt jätab see kodanikule vabaduse otsustada ja äri teha, teiselt poolt hasartmängudega seotud patoloogilise nähtuse vähendamine. ”

Veeremimäärus:

Kavandatav keeld tuleneb Jugoslaavia suurima linna järel Tšehhi Vabariik võttis umbes 13 aastat tagasi vastu meetme, mis kehtestati konkreetsed mängukohtade tüübid, millel lubati mänguautomaate kasutada. Allikas selgitas, et hiljem kiideti heaks umbes 1420 asukohta, ehkki see sanktsioon lubas on sellest ajast langenud vaid 101-le.

Väljakutseid pakkuvad praod:

Umbes 10,7 miljoni elanikuga rahvas ratifitseeris hiljem seaduse, millega kehtestati kõigi litsentseeritud hasartmängukorraldajate kõrval uus maksukord nende toodete reklaamimine on täielikult keelatud. Vaatamata nendele muudatustele ütles Kordova Marvanova väidetavalt lisaks iGamingBusiness.com-ile, et mängijate kaitsmiseks tuleb nüüd teha rohkem, kuna mõned toimumispaigad on sellest ajast leidnud tee nende käskude ümber.

Avalik rahakott:

Lõpuks arvas nõukogu liige, et Praha mänguautomaatide täielik keeld võib lõpuks linnale maksma minna 17,8 miljonit dollarit aasta maksutulu, kuigi ta kuulutas, et ametnikud teevad seda hiljem suurendada rahaliste vahendite eraldamist kohalikele organisatsioonidele, kes toetuvad nendele hasartmängukohustustele nagu spordiklubid ja kultuuriettevõtted.

Väidetavalt ütles volikogu liige iGamingBusiness.com’ile …

“Lubasin linnaosadele, et nende masinate keelustamise tõttu kaotatakse sissetulek ei tunneta ja kompenseeritakse linna eelarvest et mitte kahjustada oluliste avalike tegevuste rahastamist. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga