Võimalik käibemaksu tagasipöördumine Keenias


Keenias ja föderaalsed seadusandjad on väidetavalt võtnud vastu meetme, mis kõrvaldaks vastuolulise 20-protsendise käibemaksu kohalikelt online-kihlvedude korraldajatelt, kes peavad alates 2018. aastast maksma.

CalvinAyre.com’i raporti kohaselt kehtib vaidlusalune kohustus kogu summale, sealhulgas panuste kihlvedude maksmise võitjatele pärast panuse sõlmimist koos selle juurutamisega, mis väidetavalt oli peamine põhjus, miks varasemad turuliidrid nagu BetIn ja SportPesa otsustasid loobuda Keenia spordiennustuse maastik.

Presidendi privileeg:

Pöördumine oli sees Aafrika rahva eelarve eelseisvaks eelarveaastaks ehkki selle lõplik saatus on nüüd Kenya presidendi käes Uhuru Kenyatta (pildil). Allikas teatas lisaks, et umbes nägu saab seaduseks alates järgmise kuu esimesest päevast ainult siis, kui 58-aastane juht otsustab järgida Rahvusassamblee pannes oma allkirja seadusandlusele.

Varasemad väljaütlemised:

Teadaolevalt pole Kenyatta online-kihlvedude tööstuses sõber pärast seda, kui ta augustis paljastas, et tema oleks valmis kehtestama täieliku keelu kui tema töölauale ilmuks vajalik seadusandlus. Väidetavalt järgnes sellele kolm kuud hiljem valitsuse sanktsioneeritud uurimise avaldamine, mille ta heaks kiitis erasektori ettevõtjate likvideerimine riigipoolse monopoli kasuks.

Tööhõive kaotamine:

Kuid riigi oma Finants- ja riikliku planeerimise komitee hiljem soovitas 20% tollimaksu kaotada, kuna selle rakendamine oli põhjustanud sadu töökohtade kaotust ja Keeniat nähti jäta maksutulud saamata et rahvusvaheliselt litsentsitud domeenid nagu BetSafe Rootsi rõivaste kaubamärk Betsson AB ei ole kohustatud maksma.


Rootsi assamblee Betsson abturnover taxuhuru kenyattabetsafinantseerimine ja riiklikud planeerimiskomisjonidsportspesabetinLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga