Virginia pühendumus Cordishi ettevõtetele


Ameerika kasiinooperaator The Cordish Companies teatas, et on oma kohalike vähemuste juhitud ettevõtetelt rahastanud umbes 180 miljonit dollarit, et aidata oma kavandatud Live! Kasiino ja hotell Richmondi arendus.

Baltimore’i peakontoriga ettevõte kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet üksikasjalikult, et on võtnud endale kohustuse pakkuda vähemusüksustele ka 50% osalust kavandatavas Virginia osariigi projektis koos 40% -lise osalusega kogu seotud ehitustegevuses.

Progressiivne programm:

Cordishi ettevõtted, mis juba vastutab Baltimore Live’i eest! Kasiino ja hotell Marylandi saal avas hiljuti uue Live! Kasiino ja hotell Philadelphia kinnisvara sarnase skeemi alusel ning teatas, et kavatseb esitadatäiendavaid investeerimisvõimalusi“vähemuse omanduses olevatele ettevõtetele kogu piirkonnas, kes võivad soovida”projektis osalemiseks“. Lisaks väitis ta, et need võivad kavandatavat 600 miljonit dollarit veelgi aidata Otseülekanne! Kasiino ja hotell Richmond julged saada nõutavad kohalikud regulatiivsed kinnitused enne avamist millalgi 2023. aastal.

Vastutuse tõenäosus:

Zed Smith on The Cordish Company tegevjuht ja ta kasutas pressiteadet, et kirjeldada pühendumust oma ettevõtte kavandatud Live! Kasiino ja hotell Richmondi projekt kuiüks suurimaid, kui mitte suurimaid vähemusaktsiate investeeringuid Virginia ajaloos“. Ta kuulutas ka, et kavandatud skeem on mõeldudkandma poole konkureeriva ettepaneku võlast“rivaal jooksjalt Urban One ja funktsioonilt”kokku 360 miljoni dollari suurune omakapitali investeering“.

Loe Smithi avaldust …

“Oleme tohutult uhked, et teatame sellest ajaloolisest saavutusest 180 miljonit dollarit otse vähemuse otseinvesteeringutest Live! Kasiino ja hotell Richmond. Meie vähemusaktsiate partnerite meeskond esindab dünaamiline rühm kohalikke ja riiklikult tunnustatud investoreid kes jagavad meie kirge ja pühendumust tipptasemele ja heale kogukonnapartneriks olemisele. “

Oluline skeem:

Cordish Company selgitas, et soovib oma Live! Kasiino ja Hotel Richmondi rajatis 17 aakri suurusele alale pealinnast põhja pool koos 300-toalise hotelliga 250 000 ruutjalga kasiino pakkudes laia valikut teenindusaegu ja mängulaudu. Selles avaldati, et kavandatav projekt, mis hõlmaks kino, spaa- ja tervisekeskust, kuni 18 söögikohta ja meelelahutuskohta ning 4000-kohalist elavmuusika ruumi, oleks hõlpsasti ligipääsetav ja istuv. “enamusele Richmondi piirkonna elanikkonnast lähemal“kui vaidlustav ettevõtmine alates Urban One.

Hääldatud patroon:

Lõpuks avaldas The Cordish Company, et vähemuspartnerid, kes on hiljuti pardale tulnud, et toetada oma Live! Kasiino ja hotell Richmondi projekt hõlmabsilmapaistvad virginlased ja Richmonderid, endised profisportlased ja riiklikult tunnustatud investorid“mis aitab pakkumist positsioneerida”tugevaima finantspartnerina Richmondi linna jaoks ”.