Virginia Lottery kiitis heaks Danville kasiino skeemi


Ameerika lõunaosas Virginia osariigis ja kohalikud loteriiametnikud on väidetavalt heaks kiitnud ettepaneku, mille kohaselt peaks Caesars Entertainment Corporation ehitama ja haldama 400 miljoni dollarist kasiinokuurorti Danville’i linna.

Danville’i registri ja ajalehe Bee neljapäevase raporti kohaselt tähendab Virginia loterii nõutav luba, et umbes 43 000 elanikuga linna valitsus saab nüüd edasi liikuda plaanidega taotleda valijale heakskiitu selle kavandatud kasiinoskeemi kaudu aasta 3. novembri rahvahääletus.

Otsustav dekreet:

Danville’i register ja Bee teatasid, et selle protsessi järgmine etapp on seotud sellega, et Danville pöördub kohaliku ringkonnakohtu poole enne 14. augusti tähtaja möödumist lootuses saada lõplikku luba paigutada eelseisvale hääletamissedelile kasiinot võimaldav küsimus.

Neljakohaline võimalus:

Asub Virginia piiril Põhja-Carolina, On Danville üks viiest kogukonnast, kellele anti hiljuti seadusandlikud volitused otsimaks õigust korraldada „Vana domineerimisriigi” esimene kommertskasiinode partii. Need rahvahääletused võisid lõpuks näha ka sarnaseid hasartmängusõbralikke arenguid, mis kiideti heaks linnade jaoks Bristol, Norfolk, Richmond ja Portsmouth osana üleriigilisest püüdlusest koguda uusi maksutulusid, et aidata rahastada piirkonna koolide ehitust ja remonti.

Ambitsioonikas eesmärk:

Ken Larking, Teatas Danville’i linnaosakonna juhataja ajaleht, et ta oli Virginia loterii otsusega rahul ja loodab, et kohalikele valijatele antakse nüüd võimalus kava heaks kiita mahajäetud tööstusobjekti ümberkujundamiseks hobuseraua kaubamärgiga kompleksi koos kasiinoga, mis pakub umbes 2000 teenindusaega, 75 mängulauda ja spordiraamatut. Väidetavalt paljastas ametnik, et ettepanek nõuab ka tulevaste vahendite olemasolu 35 000 ruutjalga konverentsikeskus ja 500-toaline hotell, samuti 2500-kohaline live-meelelahutuskoht ning mitmed baarid ja restoranid.

Larking ütles teadaolevalt Danville’i registrile ja Bee …

„See on kindlasti hea uudis. Meil on hea meel, et Caesars Entertainment Corporation suutis koguda vajalikku teavet ja näidata riigile, et ta on võimeline arendama kvaliteetset projekti meie kogukonnas. ”

Järgmine samm:

Kuid, Kevin HallVirginia loterii tegevdirektor ütles ajalehele väidetavalt, et tema surnukeha nõutakse viia läbi eraldi protsess operaatori litsentsimiseks kõigist Danville’i kasiinodest peaksid valijad lõpuks kavandatava kasiinoreferendumi heaks kiitma. Ta selgitas väidetavalt, et see järgnev protsess võiks alata kohe järgmise aasta aprillis ja hõlmaks „oluliselt põhjalikum finants vet ja sobivuse ülevaade iga linna valitud kasiinopartnerist ”.

Teadaolevalt rääkis Hall ajalehele …

„Eelsertifikaati ei tohiks vaadelda konkreetse ettepaneku või mõne linna eelistatava kasiinopartneri valiku kinnitamisena. Samuti ei tähenda see garantiid, et lõpuks antakse kasiinolitsents. Eelsertifitseerimine võimaldab sellel protsessil jätkata liikumist iga linna elanike hääletamise suunas. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga