Viimane (videopesa) väljaanne firmalt Nolimit City Limited


Ainult kaks nädalat pärast oma mänguautomaadi Bonus Bunnies esilinastumist on Malta online-kasiinomängude arendaja Nolimit City Limited naasnud, et teatada oma uue viie- ja 20-palgalise Golden Genie ning Walking Wilds’i innovatsiooni käivitamisest.

Firma, mille peakorter asub Gzira linnaosas Valletta, kasutas ettevõte ametlikku teisipäevast pressiteadet, et kuulutada, et tema viimases kolmerealises versioonis kasutatakse rikkaliku mängu kujundust ja lopsakat graafikat, pakkudes mängijatele „maagilist kogemust“. Lisaks selgitati, et mobiilisõbraliku tiitli teema on müütiline Araabia džinn, mille ülesandeks on fännide juhendamine oma paarismängu ja boonusringi kaudu.

Genie paraad:

Nolimit City Limited selgitas, et boonuse funktsioon on keskmise volatiilsusega Kuldne geen ja kõndivad tiirud videopesa on komplektiga „Genie paraad”Funktsioon, millele panustajad pääsevad, hävitades vähemalt kolm samanimelist džinnikooni. Lisaks väitis arendaja, et see uuendus muudab kõik looduslikud hajumisedKõndivad metsikud”, Et esitada konkurentidele üha suuremat arvu kordistajaid, mida kogubeeskätt kuldne geenEnne kogunenud summa ülekandmist järgmisele džinnile peaaegu piiramatu potentsiaali jaoks”.

Eksklusiivne debüüt:

Nolimit City Limited äridirektor Malcolm Mizzi kasutas pressiteate abil, et Golden Genie ja The Walking Wilds tegid just oma eksklusiivse debüüdi saitidel, mida haldab hiiglaslik veebikasiino operaator. William Hill kaasa arvatud WilliamHill.com, RedBet.com, MrGreen.com, ja Läti esirinnas 11.lv. Ta kuulutas ka, et see korraldus on tema ettevõtte jaoks esimene ja näeb uut videopesa „paigutatud kõigil saitidel varase eksklusiivse tähtajalise väljalaskeperioodi jaoks”.

Loe Mizzi avaldust …

„Teeme tihedat koostööd William Hilli meeskonnaga oli absoluutne rõõm. Keegi pole suurtest slotimängudest nii entusiastlik ja kirglik kui selle uskumatu ettevõtte taga olevad inimesed. Meil on suur rõõm näidata välja selline funktsioonirikas ja kaasahaarav pealkiri kõigil oma kaubamärkidel kogu maailmas. ”


latviawilliam hillwilliamhill.commrgreen.comredbet.commalcolm mizzi11.lvnolimit linn piiratud kõnnumaa wildsgolden džinn ja kõndiv wildsgenie paradegolden džinnLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga