Vietnami kasiinod näitavad iga-aastast sissetulekut pärast kohalike elanike hasartmängude alustamist.


Teatatud on kaheksa Vietnamis tegutseva kasiino tulude kogusummast, kusjuures piirkonnas on kokku 107,4 miljonit dollarit. See on hämmastav 60% kasv alates 2019. aastast. Kasiinod suutsid näha kasumi kasvu tänu sellele, et valitsus tühistas piirangu ja lubas kohalikel elanikel külastada ja mängida.

Kena tulude kasv

Viis kasiinot asuvad Vietnami põhjaosas. Kaks asuvad kesklinnas ja üks lõunas. Kogusumma 58 miljonit dollarit aastal panustati kassasse ja see oli kasv 49%.

Kohalikel hasartmänge lubades suutis Vietnam tulusid oluliselt suurendada. Kieng Giangi Corona kuurort ja kasiino lubas kohalikke elanikke esimesena kohapeal. Nad kehtestasid meetmed eelmise aasta jaanuaris. Rajatis võis näha 105 200 külalist. Sellest summast umbes 45% olid Vietnami kodanikud. Kasiino oli nii edukas, et see haaras ligi 60% turust.

Kaks kasiinot jäävad lühikeseks

Kui enamikul Vietnami kasiinodest läks kalendriaasta jooksul hästi, siis majanduskasvu registreerimisel jäi kaks alla. Royal International Corporation peab Quang Ninhis suurt kasiinot. Nad nägid sissetulekuid aastaga vähenevat 45% ainult koos 4,2 miljonit dollarit tulu.

Lao Cai rajatis, mida tuntakse Aristo International Hotel Casino nime all, langes palju vähem 17%. Nad registreerisid tulu 15,4 miljonit dollarit.

Koroonaviirus mõjutab 2020. aastat

Kui Vietnami kasiinode jaoks oli 2019. aasta kindel, võib 2020. aastal tulude arv veidi erineda. Nagu teisedki maakera piirkonnad, Vietnam sulges kasiinod koroonaviiruse leviku pidurdamiseks pandeemia kujunemisega.

Lukustus Vietnamis algas 1. aprillil mitteolulistele ettevõtetele nagu kasiinod. Mais hakati kohti taasavama. Alles järgmisel aastal on võimalik aru saada, kuidas sulgemine mõjutas aasta üldist summat, kui aruanded on lõplikult vormistatud ja avaldatud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga