Videoslotsidele on Rootsi hasartmängude amet andnud litsentsi


Alates nende käivitamisest 2011. aastal on Videoslots olnud juhtiv veebikasiinode mänguvõimaluste pakkuja. Nüüd, kui spordiennustused on legaliseeritud peaaegu kõikjal ja spordiennustusturu kasvav populaarsus kogu maailmas, teatas operaator hiljuti, et nad annavad välja uue ja ainulaadse spordiraamatu, mis ilmub väidetavalt 2020. aasta oktoobri keskpaigaks.

See mainekas operaator selgitas, et nad vabastavad oma varalise platvormi, et nad saaksid oma mängijatele a uus ja teistsugune kogemus panustades erinevatele spordiüritustele. Videoslots on loonud ja juurutanud oma ettevõttesisese kauplemismeeskonna, kes võtab kasutusele mitmeid mängimise funktsioone ja cross-over stiilis tooteid, et võluda oma olemasolevat kasiinomängijaskonda ning kutsuda uusi ja põnevil kliente oma paljude pakkumiste juurde.

Praegu omab Videoslots programmi Litsents Malta mängude amet koos värskelt omandatud litsentsidega Rootsi hasartmängude ametilt. Nad töötavad juba võrreldavate litsentside taotlemisel nii Ühendkuningriigist kui ka Taanist, et laiendada oma jälge konkurentsivõimelisele veebimängutööstusele.

Videoklippide kohta

“Pärast aastatepikkune kogemus mängutööstuses, otsustas Rootsi kasiinohuviliste rühm luua oma veebikasiino.

Alustuseks vajasid nad õigetest mängudest parimat ja usaldusväärsemat mängupakkujat. Kuid nad leidsid ka, et käputäiest tarnijatest ei piisa enda seatud eesmärkide saavutamiseks, nii et nad valisid selle valdkonna parimad. Kõige esimene mäng, mis Videoslots.com-is kunagi käivitati, tuli läbi kasiinomaailmas tuntud tarnija NetEnt’i, keda mängijad eriti armastasid usaldusväärsed ja kvaliteetsed mängud ja tarkvara.

Sellest ajast alates on asjad muutunud ja paremaks! Täna leiate meie saidilt lugematu hulga mänge üle 100 mängupakkuja, kodumajapidamisbrändidega nagu Thunderkick, Microgaming, Betsoft, Yggdrasil ja Big Time Gaming, kui nimetada vaid mõnda. Püüame pidevalt ilma pausideta pakkuda maailma juhtivat mänguportfelli ja nii valime ka tarnijad, kellega koostööd teha – kuna ainult parim on meie mängijatele piisavalt hea. Tahame lihtsalt pakkuda oma mängijatele ainulaadset mängukogemust, nagu mitte ükski teine!

Kuna selle käivitamine 2011. aasta kevadel, Videoslots.com on muutunud tugevaks kaubamärgiks, kus on suurepärased mängud kõigile ja meil on kiiresti õnnestunud teenida tööstuse austust. Suured eesmärgid olid nii seatud kui ka saavutatud, peamiselt tänu tehtud raskele tööle. Töötame lõputult oma kasiino ja veebisaidi täiustamise, uute mängude ja pakkujate turule toomise ning mängijate makseviiside valiku laiendamise üle, pakkudes samal ajal uusi kampaaniaid. Sellega kaasneb ka klienditoe osakond, mis on saadaval iga päev kogu päeva, pakkudes alati kiiret ja suurepärast abi. ”

Meediaavaldused

Videoslotsi spordiraamatute osakonna juhataja Martin Calleja teatas hiljuti:Eeldame, et spordiennustused on järgmisel kuul peaaegu normaalsed ja kuna spordifännid ei pruugi tingimata isiklikult kohtumistel osaleda, on värske uus spordivihik järgmine parim asi, millega oma lemmikspordiala harrastada. Videoslotid on nüüd kohas, kuhu saame investeerida, oma pakkumisi suurendada ja diferentseerida, seega on otsus minna pigem oma tehnoloogia, platvormi ja meeskonna kui taustale sulanduva küpsisefailide meetodi järgi. “

Calleja kuulutab edasi, Oleme väga teadlikud, et peame oma kasiinopubliku kaasa võtma ja siis sotsiaalselt vastutustundlikult kasvatama, lisades spordifännid, kes otsivad alternatiivset kihlveotoodet. Oleme alati oma vaatajaskonnaga suhtlemisel ja mujal pakutava parema kasutuskogemuse pakkumisel väga hästi hakkama saanud. Seetõttu oleme väga huvitatud selle kordamisest spordiennustuste areenil. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga