Videoslots.com kiitis Rootsis heaks spordipanuse


Populaarne online-kasiinooperaator Videoslots.com on Rootsis spordiennustuseks heaks kiidetud. Rootsi hasartmängude amet andis kaubamärgile hiljuti tegevuslitsentsi ja eeldatakse, et uus spordikaart ilmub oktoobris. Videoslots kasutab uue saidi jaoks oma varalist platvormi.

Kõvasti tööd uue spordiraamatu kallal

Uut spordiraamatute projekti juhib Martin Calleja, mängutööstuse veteran. Videoslots.com kasutab ettevõttesisest kauplemismeeskonda, et paljastada mängimisfunktsioonid ja ristiülesed tooted, et aidata spordikaardil veetleda olemasolevat kasiinomängijate baasi.

Calleja sõnul on spordiennustus eeldatavasti oktoobriks ja värske spordiraamat pakub fännidele viisi nendega tegeleda lemmikspordiala. Ta märkis lisaks, et bränd on praegu kohas, kus nad saavad investeerida ja pakkumist suurendada ning seda eristada.

Calleja ütles: „Oleme oma publikuga suhtlemisel ja parema kasutuskogemuse pakkumisel alati paremini hakkama saanud kui mujal saadaval. Seetõttu oleme väga huvitatud selle kordamisest spordiennustuste areenil. “

Uus tehing Apollo mängudega

Videoplaadid on sel aastal olnud hõivatud, vahetult enne seda viimast Rootsi spordiennustuse teadet toimusid uued partnerluslepingud. Veel juunis teatas bränd uuest partnerluslepingust Apollo mängud. Tehing võimaldab Videoslotsil pakkuda rohkem mänge, sealhulgas populaarseid pealkirju, näiteks Pesa linnud ja Gangsterite maailm.

Videoslotid käivitasid juba oma 4000th mäng selle aasta alguses, nii et koos Apollo Games’i lisamisega tähendab see mängijatele veelgi rohkem suurepärast sisu.


sportsbookswedenvideoslots.comswedish hasartmänguametLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga