Videoslots.com ja Apollo Games sõlmisid uue partnerluslepingu


Videoslots.com pakub nüüd tänu Apollo Mängude uuele kokkuleppele mängijatele veelgi rohkem mängusisu. Apollo onlain-mänguautomaatide täielik portfell on nüüd võrgumängude saidil reaalajas. Arendaja mänguautomaatide pealkirjad on kaasahaaravad ning pakutavad põnevaid teemasid ja kvaliteetset graafikat. Tehinguga pakub Videoslots populaarseid pealkirju, sealhulgas Gangster World ja Slot Birds.

Veelgi kvaliteetsem sisu:

Videolõigud on võtnud vastu väljakutse pakkuda maailmas kõige rohkem veebis mängusisu, lisades selle hiljuti 4000th mängu. Selle lisandusega pakuvad nad nüüd veelgi enamat, nii suurt kollektsiooni, et mängijad ei pruugi teada, kust alustada!

Apollo Games iGamingi kommertsjuht Róbert Mikudík kommenteeris uut partnerlust, väites, et operaator korraldab mänge valdkonna suurimate nimede hulgast, nii et on tore olla sõlminud lepingu nendega partneriks tegemiseks. Ta leiab, et veebimängude saidi mängijad naudivad pakutavaid tiitleid, kuna need on loonud andekad arendajad.

Uus Play Gn Deal:

Veebisaal ei sõlminud mitte ainult lepingut Apollo Gamesiga, vaid nad teevad nüüd koostööd ka Taanis asuva Play’n GO-ga. Nende kahe vahel sõlmiti mais integratsioonileping, mille raames pakuti Taani mängijatele mitmeid pealkirju, alates arendaja käest saidile.

Need kaks on varem koos töötanud, nii et nende partnerluse edasine laiendamine oli loomulik. Esimene leping, mille sõlmis Videolõigud ja Play’n GO tuli 2013. aastal. Selle uue tehinguga saab operaator pakkuda Taani mängijatele selliseid tipppealkirju nagu Annihilator ja Sticky Joker.


videoslots.comonline slot gamesapollo gamesslot birdgangster worldLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga