Videopesade kasvatamine on NetEnt AB jaoks valus


Ainult nädal pärast Street Fighter II turuletulekut: World Warrior Slot ja Rootsi veebikasiinomängude arendaja NetEnt AB on nüüd väidetavalt olnud tehniliste raskuste tõttu sunnitud viiest rullist videopesa ringlusest välja tõmbama.

BigWinBoard.com neljapäevase raporti kohaselt on viierealine pealkiri teemal 1990ndate ühe enimmüüdud arkaadimängu ümber ja selle esmaesitlus toimus Stockholmi peakontoris asuva uuendaja tegevuspartnerite paljususe läbi alles 21. mail. Brändiga ettemaks tuleb koos Cluster Pays mehaanikuga ja jäljendab oma eelkäijat, pistes konkurentide valitud tegelased digitaalsete vastaste vastu, rullid valides lõpliku võitja.

Võimalik probleem:

BigWinBoard.com teatas siiski, et mobiilisõbraliku video pesa puudub nüüd domeenides, sealhulgas 888Casino.com, VideoSlots.com ja Betsson.com pärast seda, kui NetEnt AB teatas, ettuvastas võimaliku olukorra kusjuures mängija panustamine võib mõjutada kavandatud mängukogemust ”.

Optimaalne toimimine:

Väidetavalt kasutas arendaja ametlikku teatist, kuulutades, et selle Street Fighter II: World Warrior pesa olitoiminud oodatud parameetrite piires”Võrgutasandil sertifitseeritud matemaatikamudel ja mängijale naasmise suhe. Kuid Stockholmi börsil noteeritud ettevõte kuulutas väidetavalt ka, et mäng on nüüd olnudajutiselt keelatudKoos oma meeskonnaga, kes tegelebparandus”, Mis on loodud varem tuvastatud probleemi lahendamiseks.

Teadaolevalt lugege NetEnt AB avaldust …

„Kui meie mäng on selle mängu sertifitseerinud, teeme selle teile kättesaadavaks. Palun vabandage tekitatud ebamugavuste pärast ja võite olla kindlad, et teeme kõvasti tööd selle mängu võimalikult kiireks varundamiseks ja käitamiseks. ”


igamingvideo slotnetent abcluster paysstreet fighter II maailmasõjalaste pesaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga