Veikkaus Oy teenindusaegade kiirendamise kava


Soomes ning veebipõhiste ja maismaas hasartmänguoperaator Veikkaus Oy on teatanud, et kavatseb käimasoleva vastutustundliku hasartmängukampaania raames oma mänguautomaatide valda tänavu vähendada rohkem kui kahekordseks.

Riigiettevõte kasutas ametlikku pressiteadet, et täpsustas, et tal oli jaanuaris Skandinaaviamaades laiali umbes 18 500 isiklikku teenindusaega ja kavatses esialgu selle kinnistu kahandada umbes 40%, umbes 11 100-ni detsembri lõpuks. See ettevõtmine käivitati eelmise aasta lõpus pärast seda, kui ettevõte sai tulekahju, kuna ta ei teinud piisavalt, et takistada haavatavatel klientidel ohtlike mänguharjumuste kujunemist, ning sellele järgnesid täiendavad kärped, mis jätsid ettevõttele umbes 10 500 automaadi kollektsiooni. 2026.

Kiirendav kärpimine:

Veikkaus Oy on aga nüüd selgitanud, et ta suurendab seda kavandatud lootuste vähenemist oma pikemaajalise eesmärgi saavutamine ringluses 8000 vähem teenindusaega detsembri lõpuks. Operaator väitis, et see kiirendatud treening on ette nähtud viia läbi „etappide kaupa“Kogu ülejäänud aasta jooksul lootuses luua”turvaline ärikogemusNeile, kellel võib olla hasartmängusõltuvuse oht.

Tere tulemast taaselustamine:

Jari Heino firmast Veikkaus Oy, kasutas pressiteadet lisaks, et kuulutada ka oma ettevõtte võrku Pelaamot ja Tunneta Vegasit mänguklubid selle kasiino Helsingi rajatise kõrval peaksid koronaviirusega seotud lukustustest väljuma, tervitades „piiratud arv klienteAlates 26. juuni. Lisaks teatas ta, et operaator kavatseb uuesti hakata teenindusaegu pakkuma sellistel saitidel nagu restoranid, supermarketid ja teenindusjaamad Soomes alates 15. juuli koos värskelt installitud ‘vastutusmeetmed”Sealhulgas üks, mis annab mängijatele regulaarselt 15-minutilisi hoiatusi.

Loe Heino avaldust …

Samuti läheneme hügieenile tõhusamalt paigaldades näiteks kassaaparaatidele ja mängulaudadele ning mänguautomaatide vahele kaitseekraanid, lisaks paigaldades põrandale kleebiseid, et klientidele meelde tuletada turvaintervalle ja kinnaste kandmist mänguautomaatide läheduses. Meie oma kohtades personalile on soetatud mitmesuguseid kaitsevahendeid kuna tahame tagada töötajate ja klientide kaitse koronaviiruse eest. ”

Koroonaviiruse mured:

Lõpuks teatas Veikkaus Oy, et see aitab kaitsta kliente ka koronaviiruse pandeemia ning hasartmängudega seotud riskide eest lühendatud töötunnid ja erinevaid uued sotsiaalsed distantseerimismeetmed.

Heino avaldust loeti …

“Kõigil peab olema võimalus näiteks poodides äri ajada, ilma et nad satuksid hasartmängudesse. Seetõttu on kõik meie hajutatud mänguautomaadid avatakse igal hommikul iga päev kella üheteistkümne jaoks enne seda hiljem suletakse hiljemalt kell neli hommikul. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga