Vegas Cash Spins (videopesa) ettevõttelt Inspired Entertainment Incorporated


Vaid nädal pärast Reel Lucky King Megawaysi videopesa käivitamist on Ameerika online-kasiinomängude arendaja Inspired Entertainment Incorporated nüüd tagasi pöördunud, et teatada oma uue viie rulliga ja 25 makseliiniga Vegas Cash Spins uuenduse esmaettekandest.

New Yorgi peakontor kuulutas ametliku kolmapäevase pressiteate abil välja, et tema uusim mobiilisõbralik mäng on seotud Las Vegases leiduva lõbutsemise ja põnevusega, selle „elava graafika ja lihtsa mänguga”, mis kindlasti „rõõmustab ja lõbustab” traditsiooniliste slotimängude austajad ”.

Meenutab märkimisväärselt:

Inspireeritud meelelahutus Incorporated teatas, et kolmerealine Vegas Cash keerutab on ka mäng, mis on ‘sarnane klassikalise suure rattaga Las Vegase stiilis mänguautomaadil mängimisega“samas kui selle 95,9% tasuvus mängijate vastu annab harrastajatele”hea võimalus võita suuri boonuseid ja peamisi rahalisi auhindu“.

Meelelahutuslikud lisad:

Arendaja teatas, et lisaks sellele on Vegas Cash Spins kaasas ka omadega uuesti pöörlema ​​mehaanik samas kui ahvatleva boonusmängu saab käivitada, kogudes baasmängus minimaalselt kuue ratta sümboleid. Ta kuulutas, et “lisavõimalus saada boonust‘ootab kõiki, kes saavad neid ikoone, moodustada kaks-kaheks ruudustiku, mis annab ‘väga kaasahaarav mängukogemus algusest peale ja kogu selle vältel“.

Hääldatud positiivsus:

Steve Collett, Inspiredi tootejuht Entertainment Incorporated väitis pressiteate vahendusel, et Vegas Cash Spinsi boonusmäng pakub online-kasiinomängijatele lisaks veel kolm võimalust “rataste lisamiseks“. Ta teatas, et harrastajad saavad hiljem väiksemad võrgud ühendadasuuremate ratastega, mille väärtus on parem ja parem“täites samal ajal nautimiseks kõik mängu rullid”megaratas“kus”suur rahaline auhindootab.

Loe Colletti avaldust …

“See mäng pole eriti kõikuv, kuid saab üle anda 1000-kordseid boonusrataste auhindu. Teema ja stiil peaksid meeldima kõigile mängijatele koos 25 võiduliiniga ja mängu sularaha keerutab live-boonuste uuesti määramist. Olen kindel, et see mäng on meie operaatorpartneritele tohutu hitt. See pakub Las Vegase klassikalises mänguautomaadis mängimise kogemust, olles samal ajal oma kodu ohutus ja mugavus või peopesa. “


las vegasvideo mänguautomaatide meelelahutus ühendatud reel õnnelik kuningas megawaysvegas cash spinssteve collett