Veel üks Super Stake’i väljalase Stakelogicult


Hollandi veebikasiinomängude arendaja Stakelogic on teatanud, et selle viie- ja kümnerealise raamatu seiklusvideo pesa on muutunud viimaseks, kes saab kasu auhinna suurendava Super Stake avansi lisamisest.

Eindhoveni peakontor kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et uus seiklusraamatu väljaanne: Super Stake Edition järgib oma varasema nimekaimu eeskuju, kui ta veab puntereid “suurepärastesse Egiptuse püramiididesse”, kus neile tehakse ülesandeks “iidsete aarete otsimine”. “Uuendaja väitis, et mängijad saavad ka edaspidi kasutada kolmerealise mängu samanimelist mehhanismi, et” tasuta keerutuse ja hajumise ikoonide mõistliku andmise kaudu avada salajased uksed ütlemata rikkustele “.

Eelnev edutamine:

Stakelogic kuulutas, et oma Superpanus uuendus hakati esmakordselt tutvuma veebruaris ja see võimaldab videopiltide austajatel „kahekordistage oma panus iga keerutusega ja parandada nende võimalusi üks neist käivitada [a] mängu boonusfunktsioonid. ”Arendaja teatas, et seda edusamme on seni tutvustatud mitmetes mobiilisõbralikes pealkirjades, sealhulgas hiljuti käivitatud Draakonid ja maagia ning lisaks annab mängijatele võimaluse pankadetohutult suured väljamaksedUmbes üks kord iga 35 keerutuse kohta.

Boonus kullaauk:

Videolõikude uuendaja väitis lisaks, et Super Stake funktsioon on selle sees Seiklusraamat: Superpanuse väljaanne võib lisaks anda mängijatele juhuslikult kuni 15 boonusfunktsiooni tasuta keerutust koos „spetsiaalne laienev sümbolKui soovite väljamakseid teha hämmastada isegi kõige rikkamaid Egiptuse jumalaid. ”

Eelisseisund:

Stakelogicu tegevjuht Stephan Van Den Oetelaar kasutas pressiteadet, kinnitades, et tema ettevõte on loonud mainet mängu muutvate funktsioonide arendamiseks, näiteks Quattro edasipääs, mis võimaldab lööjatel üheaegselt nautida kuni nelja mängu. Lisaks kinnitas ta, et seda lähenemisviisi on kombineeritudsilmatorkavad kujundused ja keerulised matemaatikad”, Et võimaldada ettevõttel„eristuvad konkurentidest. ”

Loe Van Den Oetelaari avaldust …

„Super Stake võimaldab mängijatel otsida välja võimalikult suur võidupotentsiaal vabastades ühe mängu boonusfunktsioonid väga regulaarse löögisagedusega, et viia põnevus järgmisele tasemele. Oleme Super Stake kombineerinud ühe meie praeguse aja kõige populaarsema veebiaadressi turuletoomisega, Seiklusraamat, et lisada mängu täiesti uus element ja pakkuda uut kogemust neile, kes on mängu varem mänginud. ”


video slotstakelogicstephan van den oetelaarsuper stakedragons ja seiklusraamatu võlukunst: superkaalu väljaannequattroLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga