Veel üks Houstoni kaardituba on suviste turniiride pakkumiseks valmis


20. mail alustab Prime Social Club oma suvesarja. Ajakavas on 16 üritust, mille koguhoidmiseks on garanteeritud auhinnaraha kokku 1,8 miljonit dollarit. Sari on üks väheseid, mis praegu Texases toimub, ja Prime loodab Meistriklubi Lone Star Poker Series’ile väikese konkurentsi pakkuda.

Suvesari

Texases kehtivad hasartmängude vastu ranged seadused, mis takistavad mängijatel juurdepääsu kasiinomängudele. Sotsiaalklubid on aga norm, pakkudes pokkerimängijatele liikmepõhiseid võimalusi. Houstonis saavad mängijad liituda Prime Social Club, samuti Meistrite sotsiaalklubi.

Prime’is on mängijatel mai lõpust alates mõni nädal aega osaleda Suvesari. Laual on 16 sündmust koos satelliitidega. Sari algab No Limit Summer Kick-Offiga, mille sisseost on 360 dollarit ja auhinnaraha kokku 200 000 dollarit.

Varakult saab seeria pakuvad põhiturniirile satelliite. Satelliitide sisseost on 180 dollarit. Põhiturniir algab alles 2. juunil, seega on 180 dollari suurune võimalus proovida teenida kohta 1100 dollari suurusele turniirile palju madalama hinnaga.

Hiljem on sarjas 200 dollarit satelliiti, mis pakuvad pealaevale istekohti. Mängijatel on mitu võimalust teenida koht Põhiturniir, pokkeriklubi satelliitide kaudu.

Suvine soojendus

Eelseisvaks ettevalmistuseks Suvesari, on pokkeriklubi just lõpetanud suvesoojenduse. 7. – 11. Aprillini pakkus seltskondlik klubi mängijatele paar algusüritust. Sissemakseid oli 300 dollarit kõigi ürituste jaoks, välja arvatud NLH Freezeout, mille sisseost oli 200 dollarit.

Mängijad said nendest üritustest osa võtta kui soojendust suurele suvesarjale. Kui suvesari algab, saavad mängijad vaadata finaallaudade tegevust Prime Social Club plaanib otseülekannet.

Turniiri direktor Justin Hammer annab ka kommentaare, tuues välja finaallaudade suured käed. Klubil on ka a 25 000 dollarit lisati seeria mängija võistlus segusse lisatud. Mängijad saavad teenida punkte, võisteldes paljudel Suvesarja üritustel.

Tippajad viivad koju lisaraha lisaks sellele, mida nad sarja jooksul välja maksavad. Tegevus algab vaid mõne nädala pärast ja on huvitav näha, kas kogu auhinnafondi garantii on saavutatud või isegi ületab summa, pakkudes mängijatele võisteldes veelgi suuremat väärtust.