Veel üks halb uudis Macau jaoks


Aasia finantsteenuste hiiglase JP Morgan Securities haru teatas teatavasti, et eeldab, et Macau 39 kasiino mängude kogutulud kokku ulatuvad kogu 2022. aastani 36,58 miljardi dollarini.

GGRAsia aruande kohaselt kasutas Hongkongi peakontor ettevõte ametlikku kolmapäevast avaldust, et täpsustada, et see tähendab 0,3% -list kasvu võrreldes 2019. aastaks kokku pandud 36,47 miljardi dollariga ja annab märku, et linna kasiinotööstus on lõpuks taastunud selle koroonaviirusest põhjustatud madalseis.

Kaasaegne kokkuvarisemine:

Allikas teatas sellest Macau on hiljuti registreerinud kuus järjestikust kuud, kus mängude kogutulud on kokku koondatud aastaga on langenud vähemalt 90% aasta 2010. aasta esimese kolme kvartali koondarvude järgi ligikaudu 82% madalam kõigest 4,83 miljardi dollariga. JP Morgani väärtpaberid väidetavalt, et seda koronaviiruse pandeemia põhjustatud langust on hiljem süvendanudkasvav ebakindlus”VIP-sektoris kui kaebameeldivusiSeotud mandri-Hiina turistide viisakorraldusega.

Reisiprobleemid:

Kuigi kõikidel Hiina elanikel on alates aastast olnud võimalik Macausse reisimiseks viisasid saada 23. septemberteatas finantsasutus väidetavalt, et kogu protsess on hiljuti muutunudpalju ebamugavam”, Kuna need load kehtivad nüüd kümnepäevase töötlemisperioodi järel ainult ühe nädala. Väidetavalt väitis ta, ethäbimärgistaminePealegi jääb see sageli takistuseks võimalikele mänguritele Portugali endise enklaavi külastamiseks.

JP Morgan Securities’i aruanne oli väidetavalt…

Me olime liiga lootusrikkad seisnud nõudluse osas, mis arvasime, et need kaaluvad üles Aomeni reisikorralduse ja karmima kapitalikontrolliga seotud ebameeldivused. “

Suure paruka löök:

Maakler kuulutas teadaolevalt, et VIP kasiino turul kannatab praegu ka Macauslaienev klamberÜlemeremaade ja ebaseaduslike hasartmängude kohta, mille käigus mandri võimud on uurinudja isegi mõned suured mängijadEnne nende kontode külmutamist. Ta väitis väidetavalt, et see segmentjääb väga nõrgaks“Viimase kahe kuu ärimahtudega”mis näitab väheseid parandusi’.

Naabri nüansid:

JP Morgan Securities ennustas väidetavalt, et Hiina valitsuse korral näeks enklaavi kasiinoturg märkimisväärselt paranevat taastas oma iseteenindusviisade töötlemise kioskid või tühistas koroonaviirusega seotud piirangud, mis praegu takistavad Hongkongi ja Macau vahelist reisimist. Kuid GGRAsia selgitas väidetavalt ka seda, et see viimane mõte näitab vähe märke juhtuda niipea, kui kohalikud ametnikud pikendati hiljuti vähemalt aasta lõpuni kahe päeva vahel kehtiv 14-päevane karantiinisäte.

Lugege teadaolevalt JP Morgan Securitiesi avaldust …

“Me arvame, et Hongkongi tähtsus peitub oma positsiooni kapitalivoogude avenüüna, kus suur osa likviidsusest läheb läbi Hongkongi Aomenisse. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga