Veel GGPoker WSOP Online Series üritusi lõpetatakse


WSOP Online-seeria pole GGPokeris kaugeltki veel läbi. Veebipokkeri platvorm pakub kuni septembrini kuldkäevõru üritusi, kus mängijad kogu maailmast konkureerivad ihaldatud riistvara omamisega. Nädalavahetusel lõppes kaks üritust: uhiuued mängijad teenisid kullast käevõru, pannes oma pokkerioskused proovile.

Sündmus nr 47

Üks nädalavahetusel lõppenud turniiridest oli üritus nr 47. Sellel pokkeriturniiril oli: 1000 dollari sisseost ja oli a Lühikese teki hoidmise vorm. Lõpuks oligi Paul Teoh kes võitis turniiri, kindlustades WSOP kuldkäevõru ja auhinnaraha 88 202 dollarit.

Esikoha võitmiseks peaks Teoh ületama konkurentsi. Võidu teenimiseks alistas ta Michelle Shahi heads up -mängus, pärast populaarse turniirimängija Mike Watsoni taandumist kolmandale kohale.

Sündmus nr 49

See sündmus oli a Turbo Deepstack No Limit Hold’em turniir 500-dollarise sisseostuga. Kui 2978 mängijat on laotud väljakul, siis see võtab natuke tööd Vladas Burneikis esikoha võitmiseks. Pärast turniiri võitmist oli Burneikis oma kõigi aegade esimene saaja kuldne WSOP käevõru samuti a WSOP Europe’i pakett väärtusega 15 000 dollarit.

Esikoha võidu teenimiseks pidi Burneikis heads-upi mängus parimaks Pierre Merlini. Neil kahel oli üsna tasavägine stäkk, kui nad alustasid pead ringi, kuid Burneikis püüdis võidu välja tõmmata mitu head kätt.

GGPoker jätkab tippudega WSOP mängutoimingud, sealhulgas sündmuse nr 48, Millionaire Maker lõpetamine. Sellel üritusel on sisseostuga 1500 dollarit ning esimese ja teise koha saab koju üle miljoni dollari! Avastamist on palju, sealhulgas nii populaarsetes formaatides kui ka unikaalsemaid üritusi!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga