Veebipõhiste turniiride tegevus algab Intertops Pokerist


Sel kuul kavatseb Intertops Poker pakkuda oma viimast veebipõhist turniiri. Seekord tõstetakse esile neli mängu, sealhulgas üks uus tiitel. 3.-10. Maini toimuval turniiril võistlevad mängijad 2000 dollari suuruse auhinnaraha nimel. Betsoftist saate üritusel osaledes mängida slotimänge Gold Canyonis, Take the Bank, Stacked ja Gears of Time.

Turniiri üksikasjad

Intertops Poker kavatseb sel nädalal pakkuda oma viimast veebipõhist turniiri, kus pakutakse populaarseid mänge. 16 parimat mängijat, kes on ürituse lõpus saanud kõige rohkem punkte, teenivad rahalise auhinna. Esimene koht võtab koju 400 dollarit teine ​​teenib aga 300 dollarit. Kolmanda koha saavutanud inimene lisab oma kontole 230 dollarit.

Kolm mänguautomaati online-mänguautomaatide mängijatest on tõenäoliselt kuulnud, kuid Stacked on uhiuus. Selles Betsofti pesas on mustkunstnik, kes kasutab oma võlukeppi mängijatele varustamiseks kordistajad, lisakeerutused ja kohesed auhinnad rullidel.

Pöörlemisel, mis ei too võitu, võlur võlub kaheksa sümboli juhuslikult. Seejärel muutuvad sümbolid virnaks, mis on 3x tavaline summa! On ka Müsteeriumikast metsik rullidel olevad sümbolid. Need sümbolid käivitavad viis täiendavat keerutust ja võivad anda 5x kordistaja pluss rohkem keerutusi ja koheseid võite!

Klassikalised mängud

Ülejäänud kolm turniiriga seotud mängu on Betsofti klassika. Mängi Gears of Time’i ja sisenege aurupungi maailma, kus liitute a ajas rändav seikleja. See pesa pakub klastrite eest tasumist kolme või enama sobiva sümboliga, mis üksteist puudutavad.

Kuldkanjon on lääne seiklus, mis sobib suurepäraselt mängijatele, kes naudivad kauboi teemat. Rullidelt on leitud müstiline kauboi, mis töötab laieneva metsikuna. Ta aitab rullidel luua võidukombinatsioone. Samuti on hajumine, mis plahvatab, kui mängus ilmub vähemalt kolm sümbolit, et pakkuda uusi sümboleid ja rohkem võidupotentsiaali.

Viimane mäng, mis üritusele lisatud, on Take the Bank. Selles mängus on 75 võiduliini ja sisestate a politseinik vs röövlimaailm. Kui märkate sissemurdjat rullidel, aitab ta aktiveerida erifunktsiooni. Röövlid, kes ilmuvad kümne pöörlemissektsiooni järgi, jäävad ja muutuvad siis pommideks. Nemad plahvatada pärast 10th pöörlema mille tulemuseks võivad olla suured võidud!

Alustage 3. mail sellel ainulaadsel slotiturniiril osalemisel ja vaadake, kas saate pääseda viimasesse vooru ja teenida auhinna Intertops Poker’is!